Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 44,5 cm. In goede staat.
W. Raaphorst. 1870 - 1963. Weiland met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.
J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De kus. Lithografie op katoen. Afmeting: H 41 x B 38 cm. In goede staat.
Antiquarische brieven et cetera. Onder andere geneeskunde, apothekerslijst, betreffende fregatschip Stad Dordrecht. Kaptein J. van Nassau, geneeskunde B. Ertheiler Doctor geneeskunde aan boord van Sta...
Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Monogram A.K. van C. 20e Eeuw. Indonesische dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Haarlemmer poort. Vlekje. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse landkaart. Obersächsische Kreises oder die Mark Brandenburg und Herzogthum Pommern. Auctore F.L. Güssefeld. Circa 1780. Gravure op papier. Afmeting: H 49 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Stal met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
G.F. Theijssen, 1931. Riviergezicht met huis, boot en steiger. Krasje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.