E. van der Ven. Circa 1920. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtsnede of aquarel. Decor van bloesemtakken met tekst en stempels. Houtsnede/aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 43 cm. In goede staat.
A. Verwey. Circa 1900. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
H.K.O. Harm Kamerling Onnes? 1893 - 1985. Maison Katherine. Besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 55 cm. In goede staat.
Carel Lodewijk Dake jr. 1886 - 1946. Zandpad met boerderij en figuur. Beschadiging in lucht. Olieverf op karton. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese aquarellen. Gesigneerd. Geisha's in landschappen. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Krijger met tekens. Aquatint op papier. Afmeting: H 150 x B 60 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.
N. v.d Gronden. Circa 1920. Papegaai op tak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 31 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Kroeseboom te fleringen met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
A. v.d. Ven. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.