Gerrit van Duffulen. 1889 - 1967. Flamingoplant in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. The Book. Alfred van der Marc collectors 1981 Mirage editions. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In goede staat.
G. de Bruin. Circa 1936. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Verso Eyck. Circa 1950. Stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.
A. v.d. Ven. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Kroeseboom te fleringen met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Nils Haglund. 1939 - 1990. Man met helm en ticket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 101 cm. In goede staat.
Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Willem van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude vrouw bij heksenhaal. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 45 x B 31 cm. In goede staat.
Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.