L. Landré. 1875 - 1952. Dorpsgezicht met gracht en woonboten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin bij de stift in Weerselo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A. van Steenacker. 1890 - 1965. Kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
A. Paul Weber. 1883 - 1980. Duitse School. Titel: Was heisst hier Kunst. Ets op papier. Afmeting: H 39 x B 47 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
P.G. Meijers, 1987. Hollandse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Haven van Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Raaphorst. 1870 - 1963. Vaas met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
John Paley, 1980. Engelse School. Jachthonden aan het spoorzoeken. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 58 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
L.H. v.d. Braak. 1856. Boerenfamilie voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 29 cm. In goede staat.
Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.
W. Verhave. Circa 1930. Zonnige boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
T. Ankone, Oldenzaal. Boerderij de Bommelas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
A. Höppner. Duitse School. Circa 1930. Vaas met rozen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.