19e Eeuwse Perzische gouache. Aangespannen paard, floraal + goud decor. Gouache op zijde. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Tweeluik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.
E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A. Tahon. 20e Eeuw. Oude man bij boom met kinderen. Gaatjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm. In goede staat.
Gerrit Bakker. Circa 1930. Drentse plaggenhut met hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Arend Hendriks. 1901 - 1951. Landschap. Aan J.C. Ebbinge Wubben 45, 46. Ets op papier. Afmeting: H 33 - B 36 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.
Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.
van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Frechlin. 20e Eeuw. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Oud decoratief handbeschilderd ikoon. Sint Joris met de draak. Bulgaarse School. Afmeting: H 38 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure van Apollo. LL. Random Sculp Rome. Gravure op papier. Afmeting: H 32 x B 18 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
J. ten Cate. Circa 1920. Landschap met boerderij, windmolen en boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.
Monogram J.W. 19e Eeuw. Twee maal dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso A.J.C. Manuel kunstschilder. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Johannes Jacobus van der Stap. 1874 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.