Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jack Chambrin. 1919 - 1983. Fruits sur fond rouge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H. de Jager. 20e Eeuw. Kubistische voorstelling. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 47 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940. Nr. 281/1000. Korenveld (na vuurwerkramp Enschede). Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1990. 1940 - . Nr. 266/300. Ara. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1995. 1940 - . Nr. 123/250. Blauwe boom. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
2x Jan Cremer. 1940 - . Nr. 121/200 + Nr. 160/200. 2x Provence. Lithografie op papier. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940 - . Paysage 1956. Screenprint op papier. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.
2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.