Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.
Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Iman Sutopo. 1938. Indonesische School. Titel: Girl. Olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Henri Adolphus Schaep. 1826 - 1870. Hollands havengezicht 1861. Tekening op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Havengezicht Dordrecht met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willem Boekstal. 1887 - 1957. Wintergezicht Laren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 101 cm. In goede staat.
Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.