Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Eduard Schalbroeck. 1853 - 1935. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In redelijke staat.
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Bloempot met rozenstruik. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Fons Verstraeten. 1922 - 2017. Bloemenmarkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maria Kistler. 1928. 1884 - 1963. Duitse School. Boeket wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 2002. 1922 - 2010. Nr. 29/300. Figuren compositie met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 51 cm. In goede staat.
Henk Jaspers. 1947. 1905 - 1977. Stilleven met koper, doos en hertenvanger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met rood haar. 3.150 edition 14-4-'85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 61,8 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Landschap met vennetje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1988. Handgesigneerd. Epreuve de artiste. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.