Aad van den Bosch. 1937 - . Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
W. Raaphorst. 1870 - 1963. Weiland met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Muller. Duitse School. Trekpaarden op besneeuwde havenkade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 32 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.
Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Boerderij met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse aquarellen. Gesigneerd. Landschappen met vogels. Op papier en zijde. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Helen Sieger. 1911- 2010. Twee schimmende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 85 x B 55 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse landkaart. Obersächsische Kreises oder die Mark Brandenburg und Herzogthum Pommern. Auctore F.L. Güssefeld. Circa 1780. Gravure op papier. Afmeting: H 49 x B 60 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Franse gravures met figuren voorstelling. J. Dambrun sculp. Lingee sculp. Carl Guttenberg Fc. Gravures op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.
Gerrit Bakker. Circa 1930. Drentse plaggenhut met hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.
John Paley, 1980. Engelse School. Jachthonden aan het spoorzoeken. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 58 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Dame met roos. Craquele. Afmeting: H 39 x B 20 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch landschap met paardenkar bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Raaphorst. 1870 - 1963. Vaas met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram N.H. Fecit. 1873. Man met hond en aapje in landschap. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Jack Chambrin. 1919 - 1983. Fruits sur fond rouge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Willem van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude vrouw bij heksenhaal. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 45 x B 31 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Krijger met tekens. Aquatint op papier. Afmeting: H 150 x B 60 cm. In redelijke staat.
G. Fuentes Hildago. Spaanse School. Verliefd paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke dames op strand. Olieverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. 1983 Mirage editions Santa Monica. Lithografie op papier. Afmeting: H 58,5 x B 85 cm. In redelijke staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. The Book. Alfred van der Marc collectors 1981 Mirage editions. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Circa 1980. Russische School. Blokhut met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Naakte man met zeemeerminnen. Aquatint op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
A. Tahon. 20e Eeuw. Oude man bij boom met kinderen. Gaatjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940. Nr. 281/1000. Korenveld (na vuurwerkramp Enschede). Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1990. 1940 - . Nr. 266/300. Ara. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1995. 1940 - . Nr. 123/250. Blauwe boom. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
2x Jan Cremer. 1940 - . Nr. 121/200 + Nr. 160/200. 2x Provence. Lithografie op papier. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940 - . Paysage 1956. Screenprint op papier. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.
George Braque. Profil a la palette. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In goede staat.
Angelika. 1997. Nr. 87/300. El Nahual. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bert Noteboom. 1941. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Anton Muller. 20e Eeuw. Duitse School. Stal met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Tweeluik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.
A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.
2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.
2x 17e - 18e Eeuwse met goud ingekleurde gravures. Mogelijk John Leeds, circa 1678 Engeland. Gravures op papier. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 44,5 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Barbara van Houten. 1862 - 1950. Damesportret met hond. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1952. Jongen met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 135 x B 80 cm. In goede staat.
Leopold Paszek. 1984. 1923 - 2009. Kade 'de Boompjes' Rotterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 90 cm. In goede staat.
Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Soest. 20e Eeuw. Wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24,5 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
F.J.D. Boers. 1914 - 1987. Stal met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.
Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.