Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse zijde schilderijen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.

F. Roth, Winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 200 EUR

Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Oosterse vrouw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.

G.F. Theijssen, Riviergezicht
Resultaat: 120 EUR

G.F. Theijssen, 1931. Riviergezicht met huis, boot en steiger. Krasje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Sierk Schröder, Meisjes portret
Startprijs 100 EUR

Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR

J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startprijs 150 EUR

Gravin R. Nesselrode. 1954. Duitse School. St. Bernardhond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Dietz Jr., Landschap met kippen
Startprijs 150 EUR

Dietz Jr. München. Duitse School. Landschap met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 10 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Resultaat: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR

Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Startprijs 375 EUR

Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij met vrouw aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 122 cm. In redelijke staat. 2 gaatjes.

Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

2x Lithografieën
Startprijs 150 EUR

Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 240 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

H. de Jager, Kubistische voorstelling
Startprijs 100 EUR

H. de Jager. 20e Eeuw. Kubistische voorstelling. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 47 x B 70 cm. In goede staat.

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 30 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.

G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland
Resultaat: 180 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 50 EUR

Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.

C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen
Startprijs 180 EUR

C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

B. Buffet, Vaas met bloemen
Startprijs 160 EUR

Bernard Buffet. 1928 - 1999. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 160 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

J. Knikker Jr., Hollands havengezicht
Startprijs 300 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Resultaat: 170 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Rolande, Handwerkend meisje
Startprijs 150 EUR

Rolande. 20e Eeuw. Handwerkend meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

José Frappa, Italiaanse vrouw met kind
Startprijs 175 EUR

José Frappa. Tweede helft 20e eeuw. Italiaanse vrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 20 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Haarlemmer poort
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse handingekleurde gravure. Haarlemmer poort. Vlekje. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startprijs 150 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

Leon Danchin, Jachthond met haas
Startprijs 80 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Jachthond met haas. Ingekleurde ets op papier. Waterschade rechts langs passe partout. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In redelijke staat.

L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Serie van 10 antieke prenten
Resultaat: 70 EUR

Tien 18e eeuwse miniatuur etsen met figuren in klederdracht. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 7 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.

H. Balman, Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Startprijs 140 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

8x Antieke oude werken, Divers
Startprijs 150 EUR

Acht diverse oude antieke werken. Onder andere: Gravures, schilderij, ets, prenten, aquarel. Vochtvlekken. Onder meer uit de 17e - 18e en 19e eeuw. M. Adam, Indonesische man. Stadsplattegrond Grossa. ...

L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 180 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Udo, Oosterse markt
Startprijs 75 EUR

J. Udo. 21e Eeuw. Oosterse markt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Startprijs 125 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Hulshoff Pol, Liggende poes
Resultaat: 120 EUR

Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 100 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startprijs 70 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Larens interieur
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 30 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Resultaat: 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Kroeseboom te fleringen met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Resultaat: 90 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin bij de stift in Weerselo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

M.P. Arata, Diverse werken
Startprijs 180 EUR

Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...

8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 30 EUR

Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Resultaat: 110 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
Resultaat: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht
Resultaat: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin
Resultaat: 360 EUR

Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Amsterdams' grachtengezicht
Resultaat: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Amsterdams' grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met schapen
Resultaat: 175 EUR

James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Knikker jr., Veenlandschap met ondergaande zon
Resultaat: 150 EUR

Jan Knikker jr. 1911 - 1990. Veenlandschap met ondergaande zon. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Corneille, Printemps Tropical
Resultaat: 450 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Hollands landschap
Resultaat: 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Hollands landschap met koeien en paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwengezichten
Resultaat: 150 EUR

Russische School. 2002. Kyrillisch gesigneerd verso. Vrouwengezichten met bladgoud. Acryl op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

G. Corneille, Abstracte compositie
Resultaat: 160 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.

E.C. Arntzenius, Bloempot met rozenstruik
Resultaat: 200 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Bloempot met rozenstruik. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Indonesisch achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Vroege Indonesische mythologie achter-glas-schilderij. Annotatie 1724. Figuren voorstelling met vele diersoorten. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 200 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Fons Verstraeten, Bloemenmarkt
Resultaat: 200 EUR

Fons Verstraeten. 1922 - 2017. Bloemenmarkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen
Resultaat: 200 EUR

Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Kistler, Boeket wilde bloemen
Resultaat: 200 EUR

Maria Kistler. 1928. 1884 - 1963. Duitse School. Boeket wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam
Resultaat: 1.300 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met zandpad
Resultaat: 150 EUR

Willem Noordijk. Landschap met zandpad en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met vee
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai met vlieg
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Melktijd met boer en koeien
Resultaat: 250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1983. Melktijd met boer en koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

A.J. van Wijngaerdt, Bosgezicht
Resultaat: 950 EUR

A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat
Resultaat: 360 EUR

Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.

Ikoon, Sint Joris en de draak
Resultaat: 60 EUR

Oud decoratief handbeschilderd ikoon. Sint Joris met de draak. Bulgaarse School. Afmeting: H 38 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Johannes Garst, Surrealistisch figuur
Resultaat: 100 EUR

Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.

K. Borgbrüm, Huis in landschap
Resultaat: 40 EUR

K. Borgbrüm. 20e Eeuw. Huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

S. van Veen, Paardenkar op zandpad
Resultaat: 40 EUR

S. van Veen. 20e Eeuw. Paardenkar op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.