Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Stilleven met boeddha, koralenketting etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese aquarellen. Gesigneerd. Geisha's in landschappen. Afmeting: H 21 x B 32 cm. In goede staat.
Carel Lodewijk Dake jr. 1886 - 1946. Zandpad met boerderij en figuur. Beschadiging in lucht. Olieverf op karton. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.
H.K.O. Harm Kamerling Onnes? 1893 - 1985. Maison Katherine. Besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 55 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Krijger met tekens. Aquatint op papier. Afmeting: H 150 x B 60 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
N. v.d Gronden. Circa 1920. Papegaai op tak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 31 cm. In goede staat.
Vroege Indonesische mythologie achter-glas-schilderij. Annotatie 1724. Figuren voorstelling met vele diersoorten. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Johannes Garst. 1950 - . Surrealistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 27 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures met Hollandse schepen. In notenhouten lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
F.J.D. Boers. 1914 - 1987. Stal met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.
Wim Meijer. 1980. Kermis met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Barbara van Houten. 1862 - 1950. Damesportret met hond. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.
Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
H.A. van Ingen. 1833 - 1898. Koe bij knotwilg aan slootkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Gerrit van Duffulen. 1889 - 1967. Flamingoplant in vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. The Book. Alfred van der Marc collectors 1981 Mirage editions. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In goede staat.
G. de Bruin. Circa 1936. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Verso Eyck. Circa 1950. Stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zeilboot bij branding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In goede staat.
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.
A. v.d. Ven. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Kroeseboom te fleringen met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Nils Haglund. 1939 - 1990. Man met helm en ticket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 101 cm. In goede staat.
Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.
J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Willem van Nieuwenhoven. 1879 - 1973. Oude vrouw bij heksenhaal. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 45 x B 31 cm. In goede staat.
Wim Nefkens. Circa 1920. Afmeting: 1897 - 1982. Schaapskudde met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.