Zilveren ovale vleesdienschaal, 925/000, met een gecontourneerde rand met bol bladpatroon. 45x29x2,5cm.ca 1170 gram. Gestempeld: Massaux Anvers. In zeer goede staat
Prachtige zilveren handgezaagde hengselmand, 925/000, ovaal model met spijlendecor en opgesoldeerde golvende parelrand. Geplaatst op een ovale voet. Met een gezaagd hengsel met parelrand. Grootte 34x2...
Prachtige zilveren dienschaal met onderschotel, 835/000, rond model met gezaagd rasterpatroon en krulversiering, met een ronde voet geplaatst op een bijbehorende ronde zilveren onderschotel met dezelf...
Een stel zilveren kandelaren, 800/000, rococo stijl. Versierd met floraal getorst decor. Geplaatst op poten gemaakt uit voluten. 12x12x29cm. Totaal ca 860 gram. In goede staat
Fraaie grote zilveren bierpul, 830/000. zogenaamde Humpen, versierd met een brede rand met fantasie knerren patroon, geplaatst op 3 poten met gekroonde leeuwen leunend op een bal. Voorzien van een sc...
Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...
Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...
Fraai zilveren muziekdoosje, 835/000, Griesbaum, rechthoekig model versierd met rasterdecor en putti, voorzien van voorstellingen met putti aan de zijkanten. Geplaatst op gekrulde poten bevestigd met ...
Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat
Antieke geslepen kristallen theebus op voet. Voorzien van 835/000 zilveren montuur met gegraveerde ringdop. Circa 1870. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Afmeting: 7 x 15 cm. Kleine schade, loopt over in barst...
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Diverse gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Kristallen schenkkaraf op ronde voet versierd met bloempatroon, met zilveren dop en rand voorzien van parelrand. 835/000. 12x14x37cm. In redelijk goede staat.
Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.
Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...
Doosje in de vorm van een boekje uit witmetaal met een geelmetaal. Ingelegd met een zilveren plaquette met maria met kind: B.V.DI POMPEI. 5x6x1,5cm. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Lot oud/antiek plated. Divers. Onder andere: vorken, borstel, fotolijsten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Antiek geslepen kristallen bloemvaasje met ruit- en waaierslijpsel, gecontourneerde bovenrand en gesegmenteerde knoop, op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. Circa 1875. Afmeting: H 20 x ø 6,5 ...
Tien-kantig geslepen kristallen zalfpotje, voorzien van acht-vlaks 800/000 zilveren deksel met parelrand. Afmeting: 4 x 2,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. In goede staat.
Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
835/000 Zilveren jamlepel met fraai bewerkte haaksteel en floraal opengewerkt heft. Mr. Fa. Moerkerk & Co.-Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staat.
Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. Mr. A. Landmeter-Schoonhoven. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 835/000, met ribdecor, jl.:d:1863, gevuld met 2 lorgnetten één met parelmoer en schildpad, de ander met schildpad, stuk afgebroken. 13x4cm. In goede staat.
Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.