Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø
Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...
Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Groot meerkleurig fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 208 x 208 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw met diverse medaillons in het midden. Afmeting: 300 x 400 cm.
Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.
Grote vergulde 19e eeuwse Louis Philippe spiegel met putti en facet geslepen spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 154 x B 72 cm. In goede staat.
Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.