Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø

4x Hummel figuren
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 250 EUR

Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...

Antieke Delftse schenkkan
Resultaat: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Parapluhouder, Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Antieke menage set, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Paard naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 208 x 208 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot meerkleurig fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 208 x 208 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 300 x 400 cm.
Resultaat: 130 EUR

Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw met diverse medaillons in het midden. Afmeting: 300 x 400 cm.

Antieke boekenkast, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1840
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.

Antieke spiegel, H 154 x B 72 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse Louis Philippe spiegel met putti en facet geslepen spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 154 x B 72 cm. In goede staat.

Warmink staande klok
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Oude regulateur
Resultaat: 70 EUR

Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker jaarpendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Grote Franse pendule, 1890
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.

Grote antieke blikken hutkoffer, 1920
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.

Duivelsmasker
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Opgezette reebok kop
Resultaat: 50 EUR

Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.