Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

14-Delen antiquarische boeken
Resultaat: 275 EUR

Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...

Documentenkistje
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw
Resultaat: 70 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen
Resultaat: 80 EUR

A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek
Resultaat: 375 EUR

Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Doosje met sieraden
Resultaat: 60 EUR

Houten doosje met schildering, gevuld met diverse sieraden met o.a. bloedkoralen colliers en hangers, zilveren munthanger met fl 10,- munt, diverse zilveren horloges en diverse broches.

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos, 1834
Resultaat: 190 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van guillouche bewerking met cirkels en sterren. Met een gravure op de binnenzijde van het deksel, G.H. Ylstra 1835. MT...

2 Flacons met zilver
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...

Zilveren miniatuur koets
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 90 EUR

Fraaie zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd versierd met graveerwerk. MT.: C.J. Bruinings Joure, jl.; S:1877. 4,5x3x4,5cm. ca 24,5 gram. In zeer goede staat

Divers met zilver
Resultaat: 200 EUR

Lot blauw glas met zilver, 925/000, tafelset met zout- en peperstrooier, één strooier heeft een barst in het glas, 2 ovale specerijenbakjes met lepel, een mosterdpotje met zilveren deksel voorzien va...

Rosegouden ring.
Resultaat: 750 EUR

Roségouden ring, 585/000, met kleurloze topaas. Bolle ring met een kussenvormig geslepen topaas, 11x11mm. ø 59. ca 7,5 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Oorhangers met bloedkoraal
Resultaat: 120 EUR

Brisures, 333/000, met een druppelvormige bloedkoraal. lengte 31 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

8x Oude Chinese jade voorwerpen
Resultaat: 100 EUR

Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.

Lot Chinese kop/schotels (9x)
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...

3x Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...