Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met boomschors/slak decor. Afmeting: 11 x 19 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.
Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Drie Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Twee maal van glas, één maal van porselein. Gemerkt. Eén voetje los, gelijmd. Eén flesje kapot. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Vier miniatuur vaasjes en één kom. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zakhorloges, witmetaal, één Eterna horloge met deksel, mist glas en een Moeris horloge antimagnetic. ø48-50mm.
Zilveren schaar, 833/000, versierd met hamerslag en voorzien van krullen op de grepen.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. jl.:S:1928. 14 cm. ca 54 gram. In zeer goede staat
Zilveren vork, 833/000, met pistoolgreep. Kleine zilveren vork met 4 tanden en een heft in de vorm van een pistool met gegraveerde voorstelling en bekroond met een hond. MT.: Hendrik Roelink, Meppels,...
Zilveren armband, 800/000, gevlochten matte schakels. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19,5 cm. ca 21,5 gram. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.