Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...

Plated reismes + schede
Startprijs 50 EUR

Plated reismes met floraal bewerkt heft in fraai bewerkte schede met bevestigingsclip. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Broche met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.

Zilveren klontentang
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren klontentang met dubbele filetrand. Mr. J.P. Fennema-Bosward. Anno F 1840. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 29 gram. In goede staat.

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en voorzien van slijpwerk. Met een zilveren beugel met parelrand. Amsterdam jl.:G:1916. ø27x21cm. In goede s...

Vaas met zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Antieke trompetvormige geslepen kristallen vaas. Voorzien van gematteerde florale afbeeldingen en een 835/000 zilveren voet ( 6 cm.) met stippel gravure in ruitvorm. Mr. J. Hoffen-Breda. Circa 1840. R...

Zilveren suikertang+roomlepel
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren suikertang, model puntfilet en een 835/000 zilveren roomlepel met gegraveerde haaksteel. Mr. J.H. van der Meulen-Joure. Anno E 1939. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: totaal circa 56 gram. ...

Zilveren taartschep
Startprijs 50 EUR

Fraai 835/000 zilveren taartschep met opengewerkte steel en afbeelding herder met staf in de hand en bak met onder andere schaapsherder met kudde, hoornblazende engelen en een bloemenmand. Keurkamer G...

Zilveren specerijenschep
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam antiek 13-lötig zilveren specerijenschepje met zogenaamde kolenschepbak en gladde steel. Nederlands belastingteken 1814 - 1831 en onbekende merken. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: circa 6 gram. In...

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...

Antiek zilveren ei-lepel
Startprijs 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren ei-lepel. Deels getorste steel en heft met parelrand. Mr. Wed. A. Kuylenburg Pzn-Borst-Schoonhoven. Anno H 1892. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 60 gram.

Zilveren groentelepel
Startprijs 50 EUR

835/000 zilveren groentelepel. Steel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno A 1910. Afmeting: L 24,5 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

2x Delfts blauw met zilver
Startprijs 50 EUR

Fraaie handbeschilderde gemerkte Delfts blauwe dekseldoos, voorzien van 835/000 zilveren deksel.Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. Circa 1930. Afmeting: 11 x 7,5 cm. En een handbeschilderde gemerkte Del...

Zilveren suikerschep
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en steel met streepagaten heft. Mr. L. Schenkel-Schoonhoven. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Bonbonschaal op zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschaal met amandel slijpsel en een 835/000 zilveren voet met parelrand. Mr. J.M. van Kempen en Zn. -Voorschoten. Circa 1870. Afmeting: 15 x 12 cm. Enkele rand chips. ...

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Startprijs 50 EUR

Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Startprijs 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Maja, Slapende vrouw
Startprijs 50 EUR

Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

G. Keast, Nestelende vogel
Startprijs 50 EUR

Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.