Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...
Junghans eierwekker + oud uurwerk + barometer. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen vaaspendule. Met vergulde bronzen monturen, goud en figuren decor. Circa 1880. Achtdaags- stil uurwerk enchappement. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Smeedijzeren gehamerde Art Deco tafelklok met elektrisch uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 22 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand. Circa 1920. Naar 18e eeuws Engels voorbeeld van een bracket klok. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke messing pendules. Eén maal circa 1890, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén maal Italiaanse replica, tweede helft 20e eeuw, halfuur-slag enchappement. Afmeting: 32 - 33 ...
Antieke 19e eeuwse Franse pendule. Overgekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: H 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...
19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.