Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...
Twee zilveren tafelkandelaren, 800/000, Lodewijk XIV- stijl, op een achtkantige voet. ø13x29cm. MT.: Lavoarto a mano, Italy. 13x13x29cm. Totaal ca 710 gram. In goede staat.
Zilveren mand, 835/000, ovaal gezaagd model met gecontourneerde rand en rasterdecor afgewisseld met krullen. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Fa. A.Presburg en Zoon, Haarlem. jl.:W:1956. 20x18x8...
Geelgouden choker en armband, 585/000, met zirconia's. Choker met floraalgevormde schakels verbonden door middel van pennen met in het midden zes witgouden schakels bezet met zirconia's, Breedte 5mm, ...
Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Lucebert. 1924 - 1994. Twee naakte figuren. 1961. Titel: Diabolic. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.
H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten klok met barometer. Met volle zuilen, emaille wijzerplaat en cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 78 x 47 x 15 cm. In goede staa...
18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Professioneel gerestaureerde mahoniehouten Louis Philippe ladenkast met zeven lades. Circa 1870. Afmeting: 163 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Grote zware gietijzeren Napoleon Bonaparte te paard. 19e Eeuw. Breuk in been. Afmeting: 61 x 58 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.
Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels/landschap/floraal/goud decor. Afmeting: ø 66 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord in cloisonne-stijl. Met goud/vogels/bloem decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 22,5 cm. In goede staat.
Wit geglazuurde Chinees porseleinen schaal met oranje draken decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. In goede staat.