Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.