Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren grepen in de vorm van pauwen, gerestaureerd aan één greep, MT.: W.J.Kooiman, Schoonhoven, 1856-1886, voorzien van een ketting beves...
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als ha...
Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bierpul met zilveren klep, 800/000. Aardewerken bierpul met zilveren klep voorzien van gekroonde monogram gravure. Scharnier is kapot. 16x10x15cm. In goede staat
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.