Duitse glazen historisme schenkkan met tinnen klepdeksel. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen bronskleurige gepatineerde Jugendstil vazen met putti en floraal decor. Op marmeren basement. Circa 1910. Eén handvat mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 31 cm. In...
H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerde tasbeugel met applique met figuren en versierd met graveerwerk. Bevestigd aan een kralentas met bloemen. 8,5cm. MT.: J.Hein, Middelstum, jl.:H...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...
Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.