Perzisch kleed in de kleuren blauw/rood/bruin etc. Afmeting: 223 x 311 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.
Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerde tasbeugel met applique met figuren en versierd met graveerwerk. Bevestigd aan een kralentas met bloemen. 8,5cm. MT.: J.Hein, Middelstum, jl.:H...
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen bronskleurige gepatineerde Jugendstil vazen met putti en floraal decor. Op marmeren basement. Circa 1910. Eén handvat mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 31 cm. In...
Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Duitse glazen historisme schenkkan met tinnen klepdeksel. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels/rots/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 20,3 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting...
Antieke zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuws. De tasbeugel met binnenbeugel is versierd met figuren omringd door krullen. De binnenbeugel is voorzien van graveerwerk met o.a. 2 ossen. MT.: vermoe...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Drie origineel Antieke Egyptische voorwerpen. Twee fragmenten van een Egyptische sarcofaag met originele polychromie. Eén Egyptische houten farao figuur met restpolychromie voor christus ging mee in h...
17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Kavel met diverse loks en wagons van onder andere Bachmann, Roco etc. In verschillende condities en ongetest.
Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.