Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke lange dolk met koperdraad heft. Oxidatie. Afmeting: L 47,5 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gietijzeren haardombouw, circa 1900. En twee beton gegoten piedestals, 20e eeuw. Afmeting: 85 x 80 x 22 cm. / 60 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.
Museum catalogus tentoonstelling Danise Milano 1957. Met stalen briefopener van de kunstenaar. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Zes delen antiek koperwerk. Circa 1920. Bestaande uit: Vier kopergeslagen plaquettes, snotneus en thermometer. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke balustervormige messing kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote vroeg antieke bronzen kraagkandelaar. 17e - 18e Eeuw. Kraag beschadigd. Afmeting: H 28,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jos Francois. Gracht Amsterdam. Circa 1920. Kleurenlitho op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...
Mario Pedro Arata. 1891 - 1946 Argentinië. Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires. Afmeting: 38 - 46 cm. In goede staat.
Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat
Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met parelrand en opengewerkt biedermeier decor met putti. Schoonhoven, jl.: L:1921. 16x9cm. ca 95 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat
Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.
Drie zilveren sieraden met kleurstenen. Een armband met ovaal gefacetteerde amethisten, breedte 8 mm. lengte 18,5cm. een paar klapcreolen, V-vormig met roze en paarse stenen. breedte 7 mm, en een hang...
Drie zilveren sieraden met kleurstenen, 925/000, een fijn slangencollier met rechthoekige hanger met ovale roze kattenoogachtige steen, grootte hanger 10x24mm, 42 cm, een matte brede ring met oranje r...
Twee delen met zilver, 835/000, een kristallen flacon met slijpwerk en een zilveren bolle dop, iets gedeukt .ø2x7cm. en een kristallen schaaltje met waaierslijpsel geplaatst op een rond zilveren voet...
Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met markesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen bez...
Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...
Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat
Zilveren collier en armband, 835/000, met een geknoopte bewerking. 46 cm, 21cm. breedte 10-12mm. totaal ca 30,6 gram. In goede staat
Lot religieuze hangers, deels zilver, met een scapulier, engel, Christoffel en crucifix. 1,7-6cm. In goede staat
Drie zilveren sieraden met onyx, 925/000, een bandring met ronde zetkast en een onyx, een ovale ring met onyx en een collier met hanger voorzien van een vierkante hanger. totaal ca 33,1 gram. In goede...
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
Brisures, 333/000, met een ronde zetkast voorzien een zirconia. 9x12mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat
Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.