Twee zilveren tafelkandelaren, 800/000, Lodewijk XIV- stijl, op een achtkantige voet. ø13x29cm. MT.: Lavoarto a mano, Italy. 13x13x29cm. Totaal ca 710 gram. In goede staat.
Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gecontourneerde schaaltjes met paradijsvogel in bosschage decor, goed. Eén theepot, 19e eeuw, gelijmd. Twee Familie Verte kommen met bodemmerk, go...
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met plated monturen. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Imari, floraal/goud decor, goed. Imari, floraal/goud decor, goed. Chinese voorwerpen, chip. Queng Lung, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In goe...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloesemboom decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rolvazen met figuren in tuin decor. Afmeting: H 29 x 9 cm. In goede staat.
Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek, Japan. Bestaande uit: Twee porseleinen snuffbottles. Eén netsuke van ivoor, bodemmerk. Eén wit metalen dekseldoos met bamboe/vogels in bloesemtakken decor. Afmeting: 5 - 15 cm. In go...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.
9x China. Bestaande uit: Jade Quan Yin, beschadigd. 2x Chinese miniatuur vaasjes, beschadigd. 2x 18e - 19e Eeuwse kopjes, haarscheur. 4x 19e Eeuwse schotels, 2x chips, 2x gaaf. Afmeting: 5 - 16 cm. In...
Chinees porseleinen bord met Chinese tekens en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote Chinese gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bamboe decor. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Heel en beschadigd. Onder andere 18e eeuwse Chinees blauwe kom (heel). 19e Eeuwse kom met groen glazuur (heel). etc. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Grote Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselpot met prunus decor. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.
3x 18e Eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor in coulissen. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloesemtakken decor. Enkele chips. Afmeting: ø 22,6 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor in de wolken. Afmeting: 29 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
7x China. Bestaande uit: Zes diverse Chinees porseleinen vaasjes (o.a. parfum). En één koraal boeddha. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Gele porseleinen drakenkom met gele glazuur en 6 tekens en bodemmerk. 6,7x15.5Ø in goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...
Antieke porseleinen tabakspijp met varken. Scherts pijp. Eén oor beschadigd. Circa 1880. Afmeting: L 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.
3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en oker rand. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 - 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Hollands Copier Leerdam oranje persglazen bevrijdings vaasje 1945. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski in goede staat en met originele dozen: 1x Jachtluipaard (183225) uitgevoerd in helder kristal met staart die langs het lijf omhoog loopt. 10,2cm. en 1x Amerikaanse zeearend (14800...
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Romeinse bronzen discuswerper. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Lezend meisje. Voet gelijmd, tenen beschadigd. Circa 1880. Gesigneerd C. Vicari. 1846 - 1913. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Bronskleurige gepatineerde Art Deco discuswerper op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 24 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Licht van kleur, blauwe omranding en floraal decor. Afmeting: 235 x 170 cm. In redelijk/goede staat.
Handgeknoopt Oosters kleed. Kelim? Floraal decor. Afmeting: 144 x 84 cm. In goede staat.
Mooi Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 205 x 146 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Floraal, meerkleurig. Iets versleten. Afmeting: 189 x 156 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Perzische loper. Floraal, blauw etc. Afmeting: 110 x 350 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met bruin lederen bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe spiegel met hoorn des overvloeds. Kroon beschadigd + bijgeschilderd. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met kolompoot. Octagonaal. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 121 x 89 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 86 x 92 x 44 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken (teak) schaakspel met olifanten poten en snijwerk op blad. Blad is omkeerbaar tot schaakspel. Houder met schaakstukken onder blad. Afmeting: 50 x 75 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode op hoge poten, met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok en barometer. Talamex. Batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken eierwekker. Gemerkt Ideal. Jugendstil 1915. Afmeting: 19 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten zuilenklok met messing versieringen. Circa 1900. Josephientje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Neo Renaissance pendule met ranken en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glas gebroken. Afmeting: 45 cm. Verder in goede staat.
Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Twee scheepjes bewegen. Met wekker. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.