Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese waterbloemen pot
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen waterbloemen pot met draken/floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Gerestaureerd met metalen krammen. Afmeting: H 14 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese dekseldoos, 1920
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinese roodlak houten dekseldoos met floraal snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 20 x ø 42 cm. In goede staat.

Chinese melk en bloed vaas
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 160 EUR

Kleine 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vruchten decor. Bodemmerk. Afmeting: 8 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten met rode Foo-honden + tekst + één bodemmerk. Chip tuit. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

2 Hangers van jade
Resultaat: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvazen
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese melk en bloed kop + schotel
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Melk en bloed/floraal. Beide kopjes haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...

Chinese Sung-stijl kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Japanse bronzen brushpot
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse bronzen penselenpot met uitneembare messing binnenbak. Decor met bloesem, krab en vogel. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas van hoorn
Resultaat: 400 EUR

Uit hoorn gesneden Chinese vaas. Kraanvogel op rots met boom. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekselpot met Chinese voorwerpen decor. Eén maal Kang Xi gemerkt bord met figuren decor. Afmeting: 13 x ø 9,5 cm. / 3 x ø 19,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor. Chipje tuit. Afmeting: 10,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met salamanders en craquelé celadon glazuur. Afmeting: 10 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee fijn gedecoreerde schotels met teksten en figuren + bodemmerk. En één Familie Noir drakenbord met zwarte glazuur en groene draken + zes tekens bodemme...

2x Chinese kommen
Resultaat: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

Queng Lung dekselschaal
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung dekselschaal met oren. Floraal decor. Afmeting: 11 x 22 x ø 17 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.

Zeer grote Chinese bloempot ø 45 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 10,8 x ø 22,2 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas rood glazuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.

Antiek 5-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Lot serviesgoed, 1900
Resultaat: 50 EUR

Lot serviesgoed, Chinees, peterselie/Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: Grote theekan + zes kop en schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In goede staat.

Jugendstil keukenset, 1910
Resultaat: 50 EUR

14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Lotje Delfts (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...

Antiek Wedgwood/Petrus Regout kinderservies, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 425 EUR

Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...

3x Holmegaard schalen
Resultaat: 40 EUR

Drie Deense Holmegaard glazen schalen. Door Lütken. Twee maal blauw, één maal groen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 215 x 320 cm.
Resultaat: 70 EUR

Groot Perzisch kleed. Floraal, rood-zwart-creme. Koerdistan. Afmeting: 215 x 320 cm. In goede staat.

Dekenkist
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met plat deksel. Slot mist. Afmeting: 60 x 117 x 67 cm. In goede staat.

Renaissance kistje
Resultaat: 275 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kist met lade en origineel basement. Circa 1800. Afmeting: 78 x 62 x 35 cm. In goede staat.

17e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.

Chaise Longue met hocker
Resultaat: 170 EUR

Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.

Engelse tiltop tafel
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel met gecontourneerd blad, parelmoer en boulle inleg. Zwaar beschadigd. Afmeting: 80 x ø 83 cm. In matige staat.

Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 2.250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...

Miniatuur Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.

Art Deco staande klok
Resultaat: 110 EUR

Duitse Art Deco Bauhaus Pfeilkreuz staande klok. Eikenhout met palissander en chroom. Halfuur-slag op acht gongstaven. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: 40 x 31 x 10 cm.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse pendule. Overgekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: H 41 cm. In redelijke staat.

Religieuze tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.

Kavel diverse zilveren munten NL
Resultaat: 150 EUR

Kavels met diverse zilveren munten NL waaronder: 2x 50 Gulden 1987, 3x 10 Gulden (1995, 1973, 2x Benelux 1944-1994 en 1x NL herrijst 1945-0970), 13x 2,5 Gulden (diverse jaartallen) en 28x 1 Gulden (di...

Doos horloge accessoires
Resultaat: 50 EUR

Doos diversen. Horloges, horlogekettingen, penningen, houders, sieraden, loep et cetera. Afmeting: 45 x 33 x 3 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Resultaat: 45 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

2x Tuinvazen
Resultaat: 60 EUR

Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.

3x Tuinvazen
Resultaat: 90 EUR

Drie beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 45 cm. In goede staat.

4x Engelse antiquarische boeken
Resultaat: 90 EUR

Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...

2x Engelse antiquarische boeken
Resultaat: 225 EUR

Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.

5-Delige haardset, 1915
Resultaat: 110 EUR

Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Empire theestoof
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse kassa
Resultaat: 425 EUR

Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1830
Resultaat: 850 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 50 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Henk Bijlaert. Circa 1930. Boeren dorpsgezicht met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jachthond
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.

J. Lammers, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 100 EUR

J. Lammers. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding
Resultaat: 110 EUR

Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

A. Blok v. d. Velden, Texel
Resultaat: 170 EUR

A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

E. Engelmann, Havengezicht
Resultaat: 190 EUR

E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.

A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen
Resultaat: 250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.

Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 170 EUR

Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Resultaat: 275 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed
Resultaat: 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Simon Maris, Negroïde dame met sieraden
Resultaat: 1.300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

2 Parelcolliers
Resultaat: 100 EUR

Twee snoeren met cultive parels bevestigd aan witgouden sluitingen, 585/000. Verlopend collier, ø 5-8mm, met een ovaal vormige sluiting met parel, 50 cm, en een collier met parels, ø 7mm, bevestigd aa...

Gouden horloge met leren band
Resultaat: 65 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met leren band. Horloge met rond gouden kastje voorzien van een leren band. 21 mm. Quarts. In goede staat

Gouden horloge met gouden band
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...

Lot polshorloges
Resultaat: 160 EUR

Grote houten verzameldoos met 29 horloges. Diverse modellen met leren en stalen band. Merk o.a. Tissot, Certina, Pontiac, Citizen en Adora.

3 Snoertjes turkoois
Resultaat: 60 EUR

Drie snoeren met turkooiskraaltjes, ø 3mm, voorzien van geelgouden slotjes, 585/000. lang snoer, 105 cm, met een klein bolslotje met ribdecor, en 2 snoertjes, 40 cm, met kapitolstokjes en een bewerkt ...

2 Bronzen sieraden
Resultaat: 140 EUR

Twee bronzen sieraden van Jorma Laine, een grote opengewerkte hanger, ø 65mm, aan een ankercollier en een armband met ronde bewerkte schakels. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 24 mm. t...

4 Zilveren hangers
Resultaat: 110 EUR

Lot met 5 zilveren hangers, 925/000, diverse modellen met carneool, moziak opaal en tijgeroog. totaal ca 50,7 gram In goede staat

Zilveren theeschep
Resultaat: 100 EUR

833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Lot edelstenen met tanzaniet, peridot, granaat ed
Resultaat: 110 EUR

Lot losse edelstenen met 13 granaatstenen, totaal ca 3,57 ct, 26 smaragdstenen totaal ca 3,38 ct, 66 tanzanietstenen totaal ca 10,7 ct, 76 peridootstenen totaal ca 3,98 ct en 38 vierkant geslepen robi...

Gouden collier met medaillon
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden collier en medaillon, 585/000, rechthoekige medaillon met ribdecor bevestigd aan een verstelbaar gouden gourmetcollier, max. 61 cm. 30x18mm, inclusief oog. ca 7,5 gram. medaillon iets gedeu...

Lot edelstenen
Resultaat: 40 EUR

Lot edelstenen met een beursje. Met parels, tijgeroog en kralen.

Gouden ring met parel
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat

Gouden heren Omega horloge
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden heren horloge, 750/000, met leren band. Horloge met vierkante kast, creme kleurige wijzerplaaat met datumaanduiding. Merk Omega. Mechanisch Voorzien van gravure aan de achterzijde van het h...

Gouden horloge met klemband
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...

Zilveren moccakan
Resultaat: 110 EUR

Zilveren moccakan, 833/000, hoge snavelkan met een gelobte bewerking. Voorzien van een houten greep en knop. MT.: Gerritsen & van Kempen, Zeist, jl.: C:1937. Grootte 15x10x19cm. 309 gram. In goede st...

2 Sigarettenpijpjes zilver/goud
Resultaat: 80 EUR

Twee sigarettenpijpjes, een zilveren pijpje, 925/000, met drakenkop en granaat en een vierkant pijpje met gouden kraag versierd met graveerwerk. 585/000. In goede staat

Bokaal met zilver
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bokaal met zilver, 833/000, Kristallen glas op zilveren ronde voet met gepointilleerd patroon. Voorzien van een ronde deksel met graveerwerk en een uitgewerkte knop. Gravure op voet: CV-L.d...

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren vleesvork en 5 olijfvorkjes, 835/000, vleesvork met een deels getorste steel met parelrand, MT.:Wed. J.F. van den Broek, Amsterdam, jl.: L1895, en 5 olijfvorkjes met een deels getorste steel ...

Gouden broche met diamant
Resultaat: 140 EUR

Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een gevlochten palmierschakel, ø 4 mm. Daaroverheen zitten bewerkte buisvormige elementen. Dikte 8,5mm, voorzien van een haaksluiting. 19 cm. ca 27,3 gram. In goede staa...

Zilveren ophaalbrug
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een ophaalbrug. MT.: Lesener b.v. Amsterdam, 1958-1988. 9x5x5cm. ca 50 gram. In goede staat.

Gouden ring met oranje steen
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met oranje steen. Ring met een uitgewerkte zetkast met bloemen, bezet met een smaragd vormige oranje steen. grootte kop 18x17mm. 51. ca 4,2 gram. In zeer goede staat

Zilveren koffie servies (5x)
Resultaat: 1.100 EUR

Fraai zilveren koffieservies, 833/000, 5 delig met een koffie- en theekan, een melkkan, een suikerpot en lepelvaas, ovaal gevormd met geschulpt motief. Voorzien van houten grepen en knoppen. MT.: Gerr...