2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.