18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.