Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot militaire penningen (9x)
Startprijs 200 EUR

Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Zilveren koffieservies, 4-delig
Resultaat: 1.400 EUR

Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...

Zilveren doos
Resultaat: 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 925/000, rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van guillouche bewerking met cartouche met monogram. De doos is voorzien van een houten interieur. Grootte 17x10x6cm. E...

Majolica bloempot
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

Gouden heren Omega horloge
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden heren horloge, 750/000, met leren band. Horloge met vierkante kast, creme kleurige wijzerplaaat met datumaanduiding. Merk Omega. Mechanisch Voorzien van gravure aan de achterzijde van het h...

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.

Zilveren koffie servies (5x)
Resultaat: 1.100 EUR

Fraai zilveren koffieservies, 833/000, 5 delig met een koffie- en theekan, een melkkan, een suikerpot en lepelvaas, ovaal gevormd met geschulpt motief. Voorzien van houten grepen en knoppen. MT.: Gerr...

2x Imari schalen
Startprijs 40 EUR

Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.

Lotje Delfts (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...

Suikerpot met zilverwerk
Resultaat: 50 EUR

Glazen suikerpot op geschulpte voet met geschulpte rand, voorzien van een ronde zilveren deksel met knerren rand en een pijnappel als knop met bladversiering. 950/000. ø14x16cm. Zilvergewicht ca 96 gr...

Weense regulateur, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Gouden zegelring met malachiet
Startprijs 250 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat

Lot Engels keramiek (5x), 1900
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Franse wandklok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 25 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.

3x Imari porselein
Startprijs 150 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.

7-Delige Art Deco-stijl karafset
Resultaat: 60 EUR

60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.

Gouden fantasiering met diamant
Startprijs 1.260 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijn. Massieve bolle ring met een railzetting bezet met 3 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal ca 0,68 ct, en 14 prinses geslepen diamanten, totaal ca 0,35 c...

Lot barnstenen sieraden 6x
Resultaat: 70 EUR

Lot van zilveren sieraden met barnsteen, 2 ringen met barnsteen, 3 hangers met barnsteen en een collier met hanger. In goede staat

Lot miniatuurklokjes
Resultaat: 80 EUR

Doos met vergulde miniatuurklokjes. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dresden figuren, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

10x Goebel figuren, Engelen
Resultaat: 100 EUR

Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Gouden broche & hanger
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche en hanger, 585/000, met granaat. Een markiesvormige streekbroche met knoppen en 3 gefacetteerde granaten, 40x14mm, en een klein ovaal hangertje met gelobde rand en een ovaal gefacett...

Chinees rolschilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

2 Vazen Warlamis
Resultaat: 100 EUR

Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Resultaat: 70 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Lot zilveren mesjes etc.
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

3x Frans porselein
Resultaat: 120 EUR

Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Zilveren troon met emaille
Startprijs 2.500 EUR

Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...

2 Hangers van jade
Resultaat: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.275 EUR

Bolle witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring met briljant geslepen diamanten gezet in een klaver, ruiten en schoppenvorm. Totaal ca 0,44 ct. Breedte 12 mm. ca 11,1 gram. ø 57. Winkelverkoop...

Chinese trekpot
Resultaat: 160 EUR

Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

8x Chinese kop+schotels
Resultaat: 500 EUR

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...

Lot edelstenen met diopsiet, robijn en saffier
Startprijs 65 EUR

Lot edelstenen met 3,34 ct rond gefacetteerde diopsieten, ø 2 mm, 27 blauw saffieren, totaal 1,92 ct, en 25 rond gefacetteerde robijnen, totaal ca 1.23ct.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Molen in de sneeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Molen 'de Grootvorst' te Zaandam in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 8,5 cm. In goede staat.

Lot jade, kralen/hangers
Resultaat: 60 EUR

Lot jade met 9 gesneden kralen, ø 13,5mm, een hanger in de vorm van een varken en een ronde hanger aan een lederen koord.

Grote Chinese vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot moderne zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat

Chinese melk en bloed vaas
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 190 EUR

Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.

2x Zilveren lepels
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke zilveren lepels. Eén maal ei-vormige bak, steel rond model met kam. Mr. Hendrik W. van Giffen-Groningen. Jaarletter 8/2 = anno 1800. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. En één lepe...

5x Chinese kommen
Startprijs 80 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

Zilveren breischede en 2 naaldenkokers
Resultaat: 140 EUR

Lot met een breischede en naaldenkokers met zilver. De breischede is gemaakt van ganzenveren met zilveren elementen en 2 zilveren naaldenkokers, één rechthoekig model met ribdecor en schild en een ron...

Fantasiering
Startprijs 50 EUR

Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat

3x Chinese gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR

Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.

Bloedkoraal armband
Resultaat: 225 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting met koraal, 585/000. Armband met 4 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een grote rechthoekig gecontourneerde sluiting, 23x18mm, met bloe...

Chinese wierookbrander
Resultaat: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.

2x Plated warmhoudschalen
Resultaat: 60 EUR

Twee zware antieke warmhoud dekselschalen. Barok vormgeving. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.

2 Karaffen met zilver
Startprijs 170 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat

Bronzen plaquette
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 1.000 EUR

Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Antieke terracotta piedestal, 1880
Startprijs 400 EUR

Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.

Zilveren pennenbakje
Resultaat: 140 EUR

Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...

Japanse schotel ø 39,5 cm.
Resultaat: 45 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.

2 Zilveren ei-hangers
Startprijs 190 EUR

Twee zilveren ei-hangers, 925/000, één ei-hanger met rood ei-vormige element omvat in een zilveren huls met rood emaille en een bewerkte rand met similies en een ei-hanger versierd met zwart en creme ...

Bijbel met zilver en schildpad
Startprijs 140 EUR

Kleine bijbeltje met een kaft uit schildpad voorzien van een zilveren slot, 833/000, met graveerwerk. Het nieuwe testament. MT.:Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: S:1877. 6x12x4cm. In goede staat

Schoenen met zilveren gespen
Startprijs 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, met muntjes. MT.: D. van der Ree, Schoonhoven, 1882-1907. Eén gesp mist een muntje, verder in goede staat

Witgouden ring met tanzaniet
Resultaat: 990 EUR

Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...

3x 19e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.

Antieke messing hang gaslamp, 1900
Resultaat: 215 EUR

Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom met zwart glazuur
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Treef
Startprijs 90 EUR

Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Antieke wijnkan, 1880
Resultaat: 80 EUR

Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren serveerlepels
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat

Chinese bolvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse penkandelaar
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met turkoois
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een ovale zetkast voorzien van een getorste rand bezet met een ovale cabouchon turkoois. Grootte kop 18x14mm. ø56. ca 4,8 gram. In goede staat

Zilveren tafelbel, 1872
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...

3 Ringen
Startprijs 120 EUR

Drie ringen, 333/000, met diamant. 3 Fijne fantasieringen bezet met een singelcut geslepen diamantje. ø 49, ø 58 en ø 59. totaal ca 2,5 gram. In goede staat

Koperen hanglamp
Resultaat: 35 EUR

Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

835/000 Zilveren roomlepel met ronde bak, deels getorste haaksteel en fraai floraal gegraveerd heft met vogel. Schoonhoven. Anno J 1893. Afmeting: 11,5 cm. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.

Bronzen dekseldoos
Resultaat: 90 EUR

Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.

Gucci horloge
Resultaat: 100 EUR

Gucci dameshorloge, model 3600, quarts, met stalen band voorzien van vlindersluiting. In originele doos. In goede staat

Stel antieke gelegenheidslepels
Resultaat: 120 EUR

Stel antieke zilveren gelegenheidslepels met takvormige stelen en bladornament en bekroond met afbeelding 'De Moederliefde'. Voorzien van oude keuren, belastingkeur Dolfijntje (1859 - 1893). en Mr. R....

Zilveren suikerschep + roomlepel
Resultaat: 90 EUR

835/000 Zilveren suikerschep, lengte: 12 cm. en een 835/000 zilveren roomlepel, lengte: 11 cm. Met fraaie stelen, zogenaamde Friese krul. Mr. Bijkamp & Co. -Steenwijk. Gewicht: totaal circa 36 gram. I...

Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Lot zilver, 6x
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver, 835/000, met een gecontourneerde tasbeugel met graveerwerk en een ketting, 3 theelepels en een vork en lepel, Haags lofje. MT. Gerritsen en van Kempen, Zeist. 11-21cm. ca 160 gram. In goed...

Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 60 EUR

Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...

Zilveren hanger & armband
Startprijs 60 EUR

Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...