Lot van negen Duitse militaire oorkondes. WO I + WO II. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...
Zilveren tabaksdoos, 925/000, rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van guillouche bewerking met cartouche met monogram. De doos is voorzien van een houten interieur. Grootte 17x10x6cm. E...
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Geelgouden heren horloge, 750/000, met leren band. Horloge met vierkante kast, creme kleurige wijzerplaaat met datumaanduiding. Merk Omega. Mechanisch Voorzien van gravure aan de achterzijde van het h...
Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Fraai zilveren koffieservies, 833/000, 5 delig met een koffie- en theekan, een melkkan, een suikerpot en lepelvaas, ovaal gevormd met geschulpt motief. Voorzien van houten grepen en knoppen. MT.: Gerr...
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...
Glazen suikerpot op geschulpte voet met geschulpte rand, voorzien van een ronde zilveren deksel met knerren rand en een pijnappel als knop met bladversiering. 950/000. ø14x16cm. Zilvergewicht ca 96 gr...
Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijn. Massieve bolle ring met een railzetting bezet met 3 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal ca 0,68 ct, en 14 prinses geslepen diamanten, totaal ca 0,35 c...
Lot van zilveren sieraden met barnsteen, 2 ringen met barnsteen, 3 hangers met barnsteen en een collier met hanger. In goede staat
Doos met vergulde miniatuurklokjes. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Geelgouden broche en hanger, 585/000, met granaat. Een markiesvormige streekbroche met knoppen en 3 gefacetteerde granaten, 40x14mm, en een klein ovaal hangertje met gelobde rand en een ovaal gefacett...
Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...
Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Bolle witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring met briljant geslepen diamanten gezet in een klaver, ruiten en schoppenvorm. Totaal ca 0,44 ct. Breedte 12 mm. ca 11,1 gram. ø 57. Winkelverkoop...
Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...
Lot edelstenen met 3,34 ct rond gefacetteerde diopsieten, ø 2 mm, 27 blauw saffieren, totaal 1,92 ct, en 25 rond gefacetteerde robijnen, totaal ca 1.23ct.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Molen 'de Grootvorst' te Zaandam in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 8,5 cm. In goede staat.
Lot jade met 9 gesneden kralen, ø 13,5mm, een hanger in de vorm van een varken en een ronde hanger aan een lederen koord.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat
18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.
Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke zilveren lepels. Eén maal ei-vormige bak, steel rond model met kam. Mr. Hendrik W. van Giffen-Groningen. Jaarletter 8/2 = anno 1800. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. En één lepe...
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Lot met een breischede en naaldenkokers met zilver. De breischede is gemaakt van ganzenveren met zilveren elementen en 2 zilveren naaldenkokers, één rechthoekig model met ribdecor en schild en een ron...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting met koraal, 585/000. Armband met 4 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een grote rechthoekig gecontourneerde sluiting, 23x18mm, met bloe...
Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee zware antieke warmhoud dekselschalen. Barok vormgeving. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat
Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren ei-hangers, 925/000, één ei-hanger met rood ei-vormige element omvat in een zilveren huls met rood emaille en een bewerkte rand met similies en een ei-hanger versierd met zwart en creme ...
Kleine bijbeltje met een kaft uit schildpad voorzien van een zilveren slot, 833/000, met graveerwerk. Het nieuwe testament. MT.:Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: S:1877. 6x12x4cm. In goede staat
Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, met muntjes. MT.: D. van der Ree, Schoonhoven, 1882-1907. Eén gesp mist een muntje, verder in goede staat
Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat
Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een ovale zetkast voorzien van een getorste rand bezet met een ovale cabouchon turkoois. Grootte kop 18x14mm. ø56. ca 4,8 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...
Drie ringen, 333/000, met diamant. 3 Fijne fantasieringen bezet met een singelcut geslepen diamantje. ø 49, ø 58 en ø 59. totaal ca 2,5 gram. In goede staat
Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
835/000 Zilveren roomlepel met ronde bak, deels getorste haaksteel en fraai floraal gegraveerd heft met vogel. Schoonhoven. Anno J 1893. Afmeting: 11,5 cm. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.
Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.
Gucci dameshorloge, model 3600, quarts, met stalen band voorzien van vlindersluiting. In originele doos. In goede staat
Stel antieke zilveren gelegenheidslepels met takvormige stelen en bladornament en bekroond met afbeelding 'De Moederliefde'. Voorzien van oude keuren, belastingkeur Dolfijntje (1859 - 1893). en Mr. R....
835/000 Zilveren suikerschep, lengte: 12 cm. en een 835/000 zilveren roomlepel, lengte: 11 cm. Met fraaie stelen, zogenaamde Friese krul. Mr. Bijkamp & Co. -Steenwijk. Gewicht: totaal circa 36 gram. I...
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Lot zilver, 835/000, met een gecontourneerde tasbeugel met graveerwerk en een ketting, 3 theelepels en een vork en lepel, Haags lofje. MT. Gerritsen en van Kempen, Zeist. 11-21cm. ca 160 gram. In goed...
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...
Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...