Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dienblad
Resultaat: 700 EUR

Groot zilveren dienblad, ovaal model met een fraai gezaagde rand met cirkelpatroon. 47x34x3cm. totaal ca 1187 gram.

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Startprijs 600 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Oorstekers in een bloemvorm, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een rand met trapezium geslepen diaman...

Gouden armband met smaragd en zirconia
Resultaat: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met smaragd en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde smaragd met daartussen zirconia's. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaa...

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Resultaat: 35 EUR

J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Resultaat: 20 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Ru van Rossum, De start
Startprijs 80 EUR

Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.

3 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 120 EUR

Drie delen kristal met zilver, 833/000. Een schaal met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. ø23x20cm. Een melkkan en suikerbak met slijpwerk, voorzien v...

Zilveren roomstel
Startprijs 80 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur wipwap
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur wipwap, 835/000, met kinderen en vogel. MT. Nijkerk, Schoonhoven. ca 17 gram. 4,5x2,5x3,5cm. In goede staat

Bisquit klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR

Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...

Zilveren bouilloire
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...

3x M. de Jongere, Schepen voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Drie maal M. de Jongere. 1912 - 1978. Drie maal 17e eeuwse schepen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Grote zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Zilveren bak met cloissonee
Resultaat: 800 EUR

Fraaie zilveren suikerbak met hengsel, 84 zolotniks, 875/000, versierd met cloissonne bewerking. Voorzien van vergulde binnenbak. ø12x15cm. ca 300 gram. Cloissonne iets beschadigd, verder in goede sta...

Zilveren monstrans
Resultaat: 1.600 EUR

Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...

Gouden choker
Resultaat: 1.700 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat

Gouden slavenband met diamant
Resultaat: 1.300 EUR

Elegante geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, voorzien van scharnier, klemsluiting en veiligheden, bezet met een rij met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 ct VVSI/TW. ...

Zilveren zigeuner trekwagen
Resultaat: 1.100 EUR

Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.

Antieke huls van scheepskanon
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke huls van scheepskanon, 120 mm. WO II of ouder. Afmeting: H 83 x ø 13 cm. In goede staat.

Oud jacht + knipmes + drinkbeker van hoorn
Resultaat: 60 EUR

Oud jacht + knipmes van been met gravures + hoornen drinkbeker met montuur. Circa 1900. Afmeting: L 22 - 27 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool
Resultaat: 200 EUR

Groot, vroeg 19e eeuws vuursteen pistool. Gegraveerd, leeuw met zwaard. Mooie patina. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.