Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...

4x Antieke gravures
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Twee rennende figuren in Romeinse kledij
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Hollands fregat
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.

William Etty, Portret
Resultaat: 900 EUR

W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.

2x Gravure + landkaart
Resultaat: 160 EUR

Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....

H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken
Resultaat: 50 EUR

H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Resultaat: 50 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

2x Kouseband pistolen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke kouseband damespistolen. 19e Eeuw. Eén maal DRGM JGA. Eén maal ongemerkt. Afmeting: L 11 - 12 cm. In goede staat.

2 Art Deco zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, Art Deco, in de vorm van gestilleerde figuren. MT.: Orhan Güler. 14x7x27cm.ca 930 gram. Gebruikt, in goede staat

Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

Bowlpot met zilveren dop
Startprijs 90 EUR

Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat

Schwarzwalder vrijmetselaar
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...

Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2 Karaffen met zilverwerk
Resultaat: 80 EUR

Twee karaffen met zilver, een hoge karaf met geslepen rand met ster en voorzien van een dop met zilveren knop voorzien van graveerwerk en parelrand. ø10x33cm. En een karaf met amandelslijpel en bewerk...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 340 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, met fraai bewerkte wijzerplaat met bloemdecor. De achterizjde is voorzien van een guilloche gravure voorzien van schild. Met metalen stofdeksel. ø 48 mm. Rand iets gede...

Geelgouden oorhangers met amethist
Startprijs 180 EUR

Geelgouden oorhangers, 750/000, met amethist. Geelgouden oorhaken met daaraan een rond gefacetteerde amethist gezet een ronde gladomzetting, ø 10 mm. ca 2,7 gram. Winkelverkoopprijs €399,-. Nieuw

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...

Kantonese dienschaal met zilver
Startprijs 550 EUR

Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet, 800/000, met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1040 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 32x26x17cm

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

3x Antiquarische oorkondes
Resultaat: 65 EUR

Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...

Lot antieke wandtegels
Startprijs 250 EUR

Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm

Zilveren hanger en broche
Resultaat: 45 EUR

Zilveren collier en hanger, broche, 833/000, een broche met bloemen en een ovale hanger, broche met bloemen aan een s-collier. ca 26,2 gram. In goede staat

J. van Kregten, Landschap met koeien
Resultaat: 90 EUR

Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Zilveren soezenmand
Resultaat: 315 EUR

Handgemaakt zilveren soezenmand, 900/000, rond model met gezaagde bewerking geplaatst op een ronde ring. Met grepen gemaakt uit voluten. Voorzien van restauratie. 30x24x14cm. ca 515 gram. In goede sta...

Cassette met 24 delen zilveren bestek
Startprijs 550 EUR

Cassette gevuld met 12 zilveren vorken en 12 zilveren lepels, 833/000, model haags lofje. allen voorzien van gravure van initialen en jaartal aan de achterzijde. ca 972 gram. 18 cm. Gebruikt, wat afge...

3-Delig Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 240 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...

Zilveren broche
Resultaat: 120 EUR

Zilveren broche, 925/000, jugendstil stijl met een afbeelding van een dame tussen bloemen. 4x3cm. ca 12 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 80 EUR

Lot met 2 zilveren flessenhangers, Gin en Sherry, een kleine strooier op ronde voet met cannelures, en een flessenstop met paard. 925/000, In goede staat

Napels comfoor+theekan
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zilveren comfoor
Resultaat: 120 EUR

Zilveren comfoor, 835/000, achtkantige model voorzien van 4 gekrulde poten en een fraai gezaagd plaatje. MT.: Fa. A.Presburg & Zoon, haarlem. jl.:w:1981. 12x12x7cm. ca 220 gram. In goede staat

J. Messe, Stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR

Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

C.G. van Os, Aalscholvers
Resultaat: 30 EUR

C.G. van Os. 20e Eeuw. Aalscholvers. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

7x Divers (Duits) porselein
Startprijs 40 EUR

Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Keramieken figurengroep in 18e eeuwse klederdracht
Resultaat: 70 EUR

Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal patroon en parelrand. MT.: E. Drost, Hoorn, jl.: B: 1911. 19x9x6cm. ca 148 gram. In goede staat

2 Zilveren mandjes
Resultaat: 95 EUR

Twee zilveren mandjes, 800/000, een hengselmandje met gezaagd patroon op ronde voet met parelrand. 14x11x14cm, en een ovaal mandje met een omgeslagen opengewerkte bewerkte rand met bloemen en parels. ...

Imperial pendule met faunen
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

E. A. Maurer, Zwitsers landschap
Resultaat: 80 EUR

Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

Zilveren choker met opaal
Resultaat: 50 EUR

Fraaie zilveren choker, 925/000, met opaal. Choker met organische vormgeving, in het midden bezet met 3 peervormige opalen. Breedte 28 mm. 41-46cm. totaal ca 30,1 gram. In goede staat

Collier van bloedkoraal, 4 rij
Startprijs 320 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal bevestigd aan een vierkant slot met filigrain, knopjes en opgesoldeerde voluten. MT.: N.S.Visser & C. Huijv...

Bloedkoraal armband met gouden slot
Resultaat: 180 EUR

Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø4,5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, met ribbewerking en in het midden een bloedkoraal. ø slot 11 mm. lengte 19 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 250 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...

Antieke spiegel, 1800
Resultaat: 600 EUR

Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.

18e Eeuws roldeurkastje
Startprijs 125 EUR

Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.

Engelse tiltop tafel
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel met gecontourneerd blad, parelmoer en boulle inleg. Zwaar beschadigd. Afmeting: 80 x ø 83 cm. In matige staat.

Zilveren kan
Resultaat: 90 EUR

Zilveren melkkan, 13 lothige, 812,5/000, versierd met C-voluten, geplaatst op een opengewerkte voet met krullen en bladmotief. Wat gedeukt o.a. de tuit. 15x11x15cm. ca 208 gram. In redelijk goede staa...

Bronzen bel
Resultaat: 74 EUR

Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 40 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat

18e-19e Eeuwse vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.

Imari hang-jardinaire
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen jardineire met imari porseleinen bloempot. (1 chip) 71x37 cm in redelijke goede staat.

Natuurstenen obelisk
Startprijs 190 EUR

Grote natuurstenen geslepen obelisk. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Stel zilveren strooilepels
Startprijs 100 EUR

Set zilveren strooilepels, 833/000, met een rechthoekig gezaagde bak met spijlen en bloemdecor, voorzien van een steel met filetrand. MT.: P.Schmitz, Leeuwarden jl.:V:1830. Totaal ca 55 gram. Beiden v...

Lot zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met 2 chokers met glazen geslepen kraaltjes met zilveren tussenstukjes, choker met zetkastjes met vierkante zirconia's, een opengewerkte ring, een ketting, een armbandj...

Zilveren theeschepje
Resultaat: 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren theeschepje met kolenbakschep en spitse gegraveerde steel. Anno 1822: N. Gewicht: 8,5 gram. Afmeting: 10 cm. Mr. P. Kuilenburg-Schoonhoven. Bijzondere keurkamer Utrecht. In goe...

2x Makkumer borden
Resultaat: 40 EUR

Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Imari lamp
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Trechter
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderij
Resultaat: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Doosje met speeldoos met medaillon in deksel. Miniatuur in houten lijst (plaatje). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Kandelaren met putti
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Tas met zilveren beugels, 1795
Startprijs 320 EUR

Tas met antieke dubbele zilveren beugel en rokhaak, Een opengewerkte gecontourneerde beugel, versierd met bokalen, guirlandes en manden, omrand door knerrenranden. Met een binnenbeugel versierd met gr...

Grote Chinese schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Gouden dames horloge
Resultaat: 650 EUR

Geelgouden dameshorloge, 750/000, met geelgouden gevlochten band. Rond horloge, ø 17mm, Exactus, met een fraai gevlochten band met klipsluiting. 17 cm. Werkend. Totaal ca 27 gram. In goede staat

6x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Antiek 5-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

3 Sieraden met barnsteen
Startprijs 70 EUR

Drie sieraden met barnsteen, een lang verlopend collier met achtkantig geslepen barnstenen, ø 15 mm, 75 cm en 2 driehoekig gevormde hangers van barnsteen met zilveren hangeroog. 3x7cm inclusief oog. ...

Zilveren ring en oorstekers met turkoois
Startprijs 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...

Chinese hocker
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.

Louis Seize spiegel
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.

Geelgouden zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met op het achterdeksel een guilloche bewerking, Chronometre Milo watch, met goudkleurige wijzerplaat. Voorzien van metalen stofdeksel. Werkend. ø 48 mm. Een enkel deuk...

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 120 EUR

Zeer fraai zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig mandje met gezaagd spijlen patroon, geplaatst op 4 klauwpootjes en voorzien van een parelrand en grepen in de vorm van strikjes. MT.: onduidelij...

Chaise Longue met hocker
Resultaat: 170 EUR

Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.

Zilveren jamlepel
Startprijs 45 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met gecontourneerde haaksteel, voorzien van tweezijdige hamerslag. Mr. A.J. Driesen-Utrecht. Anno S 1928. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 32 gram. In goede staat.

Zilveren thora pointer
Startprijs 260 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met elementen uit filigrain. 33 cm. ca 70 gram. In goede staat

Chinese Fam. Rose stapeldoos
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.

2 Zilveren broekstukken 1849
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van wapen met kroon en leeuwen. Deels afgesleten. MT.: gebr. Wendels, Middelburg. ca 1849. Afmeting: ø4 cm. ca 18 gram.

Witgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 1.900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Stevige ring voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15 ct. Met in de rand om de smaragd 10 briljant geslepen...

Zilveren taartschep
Startprijs 50 EUR

Fraai 835/000 zilveren taartschep met opengewerkte steel en afbeelding herder met staf in de hand en bak met onder andere schaapsherder met kudde, hoornblazende engelen en een bloemenmand. Keurkamer G...

Gouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met slag met daartussen een spiegelchaton bezet met een roos geslepen diamant, ø 3,8mm. ø 68 ca 2,5 gram. In goede staat

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø

Gouden ketting met kruis
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden collier met kruis, 585/000. Gourmetcollier met daaraan een crucifix met een bewerkte rand. grootte kruis 5x3cm. Lengte 50 cm. Totaal ca 6,9 gram In goede staat

Antieke staande petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel door Jacob Keur
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse 17e eeuwse gerestaureerde statenbijbel door Jacob Keur te Dordrecht en Marcus Doornick te Amsterdam. Anno 1686. Met vele gravures. Band vakkundig gerestaureerd. Afmeting: 12 x 28 x 4...

Gouden ring met hematiet en diamant
Startprijs 120 EUR

Gouden ring, 585/000, met een zilveren rechthoekige zetkast met een rand bezet met markesiet en in het midden een fraai geslepen hematietsteen. grootte kop 16x11mm. ø 54 ca 3,3 gram. In goede staat

Lot zilver, divers
Resultaat: 80 EUR

Lot met een zilveren bedelarmband voorzien van 3 bedels en een zilveren miniatuur van een paard met een veulen, 835/000. En een plated tasje en uiteinde van een sierkurk met een os. In goede staat

Notenhouten tafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 75 x 115 x 98 cm. In zeer goede staat.