Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...
Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.
W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.
Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....
H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Twee antieke kouseband damespistolen. 19e Eeuw. Eén maal DRGM JGA. Eén maal ongemerkt. Afmeting: L 11 - 12 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Art Deco, in de vorm van gestilleerde figuren. MT.: Orhan Güler. 14x7x27cm.ca 930 gram. Gebruikt, in goede staat
Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.
Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat
Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee karaffen met zilver, een hoge karaf met geslepen rand met ster en voorzien van een dop met zilveren knop voorzien van graveerwerk en parelrand. ø10x33cm. En een karaf met amandelslijpel en bewerk...
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met fraai bewerkte wijzerplaat met bloemdecor. De achterizjde is voorzien van een guilloche gravure voorzien van schild. Met metalen stofdeksel. ø 48 mm. Rand iets gede...
Geelgouden oorhangers, 750/000, met amethist. Geelgouden oorhaken met daaraan een rond gefacetteerde amethist gezet een ronde gladomzetting, ø 10 mm. ca 2,7 gram. Winkelverkoopprijs €399,-. Nieuw
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...
Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet, 800/000, met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1040 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 32x26x17cm
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm
Zilveren collier en hanger, broche, 833/000, een broche met bloemen en een ovale hanger, broche met bloemen aan een s-collier. ca 26,2 gram. In goede staat
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Handgemaakt zilveren soezenmand, 900/000, rond model met gezaagde bewerking geplaatst op een ronde ring. Met grepen gemaakt uit voluten. Voorzien van restauratie. 30x24x14cm. ca 515 gram. In goede sta...
Cassette gevuld met 12 zilveren vorken en 12 zilveren lepels, 833/000, model haags lofje. allen voorzien van gravure van initialen en jaartal aan de achterzijde. ca 972 gram. 18 cm. Gebruikt, wat afge...
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Zilveren broche, 925/000, jugendstil stijl met een afbeelding van een dame tussen bloemen. 4x3cm. ca 12 gram. In goede staat
Lot met 2 zilveren flessenhangers, Gin en Sherry, een kleine strooier op ronde voet met cannelures, en een flessenstop met paard. 925/000, In goede staat
Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zilveren comfoor, 835/000, achtkantige model voorzien van 4 gekrulde poten en een fraai gezaagd plaatje. MT.: Fa. A.Presburg & Zoon, haarlem. jl.:w:1981. 12x12x7cm. ca 220 gram. In goede staat
J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
C.G. van Os. 20e Eeuw. Aalscholvers. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal patroon en parelrand. MT.: E. Drost, Hoorn, jl.: B: 1911. 19x9x6cm. ca 148 gram. In goede staat
Twee zilveren mandjes, 800/000, een hengselmandje met gezaagd patroon op ronde voet met parelrand. 14x11x14cm, en een ovaal mandje met een omgeslagen opengewerkte bewerkte rand met bloemen en parels. ...
Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren choker, 925/000, met opaal. Choker met organische vormgeving, in het midden bezet met 3 peervormige opalen. Breedte 28 mm. 41-46cm. totaal ca 30,1 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal bevestigd aan een vierkant slot met filigrain, knopjes en opgesoldeerde voluten. MT.: N.S.Visser & C. Huijv...
Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø4,5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, met ribbewerking en in het midden een bloedkoraal. ø slot 11 mm. lengte 19 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...
Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.
Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel met gecontourneerd blad, parelmoer en boulle inleg. Zwaar beschadigd. Afmeting: 80 x ø 83 cm. In matige staat.
Zilveren melkkan, 13 lothige, 812,5/000, versierd met C-voluten, geplaatst op een opengewerkte voet met krullen en bladmotief. Wat gedeukt o.a. de tuit. 15x11x15cm. ca 208 gram. In redelijk goede staa...
Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat
Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen jardineire met imari porseleinen bloempot. (1 chip) 71x37 cm in redelijke goede staat.
Grote natuurstenen geslepen obelisk. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Set zilveren strooilepels, 833/000, met een rechthoekig gezaagde bak met spijlen en bloemdecor, voorzien van een steel met filetrand. MT.: P.Schmitz, Leeuwarden jl.:V:1830. Totaal ca 55 gram. Beiden v...
Lot zilveren sieraden, 925/000, met 2 chokers met glazen geslepen kraaltjes met zilveren tussenstukjes, choker met zetkastjes met vierkante zirconia's, een opengewerkte ring, een ketting, een armbandj...
Antiek 835/000 zilveren theeschepje met kolenbakschep en spitse gegraveerde steel. Anno 1822: N. Gewicht: 8,5 gram. Afmeting: 10 cm. Mr. P. Kuilenburg-Schoonhoven. Bijzondere keurkamer Utrecht. In goe...
Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Doosje met speeldoos met medaillon in deksel. Miniatuur in houten lijst (plaatje). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Tas met antieke dubbele zilveren beugel en rokhaak, Een opengewerkte gecontourneerde beugel, versierd met bokalen, guirlandes en manden, omrand door knerrenranden. Met een binnenbeugel versierd met gr...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 750/000, met geelgouden gevlochten band. Rond horloge, ø 17mm, Exactus, met een fraai gevlochten band met klipsluiting. 17 cm. Werkend. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Drie sieraden met barnsteen, een lang verlopend collier met achtkantig geslepen barnstenen, ø 15 mm, 75 cm en 2 driehoekig gevormde hangers van barnsteen met zilveren hangeroog. 3x7cm inclusief oog. ...
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met op het achterdeksel een guilloche bewerking, Chronometre Milo watch, met goudkleurige wijzerplaat. Voorzien van metalen stofdeksel. Werkend. ø 48 mm. Een enkel deuk...
Zeer fraai zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig mandje met gezaagd spijlen patroon, geplaatst op 4 klauwpootjes en voorzien van een parelrand en grepen in de vorm van strikjes. MT.: onduidelij...
Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren jamlepel met gecontourneerde haaksteel, voorzien van tweezijdige hamerslag. Mr. A.J. Driesen-Utrecht. Anno S 1928. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 32 gram. In goede staat.
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met elementen uit filigrain. 33 cm. ca 70 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Twee zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van wapen met kroon en leeuwen. Deels afgesleten. MT.: gebr. Wendels, Middelburg. ca 1849. Afmeting: ø4 cm. ca 18 gram.
Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Stevige ring voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15 ct. Met in de rand om de smaragd 10 briljant geslepen...
Fraai 835/000 zilveren taartschep met opengewerkte steel en afbeelding herder met staf in de hand en bak met onder andere schaapsherder met kudde, hoornblazende engelen en een bloemenmand. Keurkamer G...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met slag met daartussen een spiegelchaton bezet met een roos geslepen diamant, ø 3,8mm. ø 68 ca 2,5 gram. In goede staat
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Geelgouden collier met kruis, 585/000. Gourmetcollier met daaraan een crucifix met een bewerkte rand. grootte kruis 5x3cm. Lengte 50 cm. Totaal ca 6,9 gram In goede staat
Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse 17e eeuwse gerestaureerde statenbijbel door Jacob Keur te Dordrecht en Marcus Doornick te Amsterdam. Anno 1686. Met vele gravures. Band vakkundig gerestaureerd. Afmeting: 12 x 28 x 4...
Gouden ring, 585/000, met een zilveren rechthoekige zetkast met een rand bezet met markesiet en in het midden een fraai geslepen hematietsteen. grootte kop 16x11mm. ø 54 ca 3,3 gram. In goede staat
Lot met een zilveren bedelarmband voorzien van 3 bedels en een zilveren miniatuur van een paard met een veulen, 835/000. En een plated tasje en uiteinde van een sierkurk met een os. In goede staat
Duitse notenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 75 x 115 x 98 cm. In zeer goede staat.