Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Twee gesneden jadehangers, één voorzien van hangeroog. 24x46mm en 25x46mm. In goede staat
Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Italiaanse twee-delige notenhouten Barok vitrinekast met gebogen glas en snijwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1030 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 41x33x17cm
Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met een klein ovaal medaillon met een witgoud bewerkte rand. 11x19mm. 38 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Lot oud antiek plated. Onder andere: Schalen, theekan, bonbonschaal etc. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.