Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan
Resultaat: 250 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR

Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur
Resultaat: 70 EUR

R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

Pen vuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...

Monogram C.V. , Wilde bloemen
Resultaat: 100 EUR

Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Gouden staffbroche met diamant met parel
Startprijs 400 EUR

Geelgouden staafbroche, 750/000, met parel en diamant. Staafbroche, aan de bovenzijde voorzien van een rodiumlaag, bezet met 12 diamanten met een oud slijpsel, in het midden voorzien van een opgelegde...

Gouden broche met diamant
Startprijs 400 EUR

Witgouden broche, 585/000 met diamant. Sierlijke broche met krullen en bloemen bezet met singlecut en briljant geslepen diamanten.22x44mm. ca 8,4 gram. rodium deels afgesleten. In goede staat

3x Chinese rijstpapier schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Chinese rijstpapier schilderijen van jonge monniken. Gouaches op papier. Afmeting: H 15 x B 10,5 cm. In goede staat.

Zilveren visschep, 1861
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met houten greep. Visschep met een floraal gezaagd en gegraveerd patroon bevestigd aan een houten greep. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:q:1875. 32cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Resultaat: 40 EUR

Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

2 Zilveren kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Stel zilveren kandelaren, 812/000, op gecontourneerde ronde voet versierd met floraal decor. ø15x29cm. Wenen, Oostenrijk, eerste heft 19e eeuw. De kandelaren zijn gevuld. In goede staat

Antieke Franse kolomklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.

Franse pendule, 1840
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers met tukoois en diamant
Resultaat: 600 EUR

Witgouden oorstekers, 585/000, met turkoois en parelmoer. Halve oorringen verfraaid met ruitvormige stukken turkoois met driehoekig gevormde stukken turkoois en parelmoer. Hier tussen zitten banden be...

Gouden ring met parel
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat

Boeddha
Resultaat: 140 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Grote bronzen boeddha
Resultaat: 85 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Witgouden broche met diamant
Startprijs 275 EUR

Witgouden broche in de vorm van een bloem, 585/000, met een gematteerde bewerking en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,04 ct, geplaatst in een 4 poot chaton. 28x28mm. ca 5,9 gram. In goede...

Witgouden oorstekers met diamant en saffier
Resultaat: 1.100 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorstekers met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,32 ct, gezet in een 8 poot-chaton, met daaronder een ovaal cabouchon geslepen saffier,...

Zilveren kandelaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet. De kandelaar is op de rand voorzien van een gravure: 1947-1997. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht. jl.: N:1997. ø11x14 cm. In goede staat

Grote Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 700 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 1.000 EUR

Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Gouden broche met parels
Startprijs 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Staafbroche met in het midden een witgouden ruitvormig zetkastje met een stukje diamant en aan weerskanten een klein pareltje. breedte 3,2 mm. lengte 54 mm. ca 2...

2 Lucifershouders met zilver
Startprijs 125 EUR

Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat

Chinese Familie Rose kop+schotels
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.

Rosegouden ring.
Resultaat: 750 EUR

Roségouden ring, 585/000, met kleurloze topaas. Bolle ring met een kussenvormig geslepen topaas, 11x11mm. ø 59. ca 7,5 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Gouden kruis met paarse steen
Startprijs 250 EUR

Handgemaakt geelgouden kruis, 585/000, met paarse steen en diamant. Plat kruis uit goud met in het midden een rond gefacetteerde spinel met aan alle kanten voorzien van een diamant in oud slijpsel met...

Druivenschaar met zilver
Resultaat: 40 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 800/000, versierd met druivenranken. 17 cm. In goede staat

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse skeletklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

H. Kuyten, Strandgezicht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Strandgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren
Resultaat: 90 EUR

Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Gouden armband met robijn en zirconia
Startprijs 650 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met robijn en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde robijnen met daartussen zirconia's. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 11,4 ...

Gouden oorhangers met parel en robijn
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met robijn en parel. Oorhangers met sierlijke brisures met strikjes, een rode steen en pareltjes. Daaronder zit een ronde hanger met een dubbele rozet met in het midden...

G. Keast, Nestelende vogel
Startprijs 50 EUR

Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Renaissance kast
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...

Mahonie Empire secretaire, 1820
Resultaat: 400 EUR

Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, Art deco stijl, met diamant. Ring met een rechthoekig gecontourneerde kast met daarin een rij met 5 diamanten met een oud briljantslijpsel, gezet in een gladomzetting. In de ...

2 Barnstenen colliers
Startprijs 100 EUR

Twee colliers van barnstenen, nuggetvormig, doorschijnende kralen, voorzien van een carabijnsluiting, 333/000. lang verlopend collier, 8x12mm- 12x20mm. 95 cm en een kort collier, 6x8mm, 42 cm. Beiden ...

Imari schotel Ø 46,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde schotel. Floraal en goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica kacheltegels
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Majolica kacheltegels in eikenhouten omlijsting. Eekhoorn + uil. Circa 1900. Afmeting: H 21 x B 21 cm. In goede staat.

Gestoken Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 300 EUR

Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.

Hollands damesbureau, 1860
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 150 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpootjes, versierd met graveerwerk en een bewerkte greep met dolfijnen. De zijkanten zijn voorzien van knerrenranden. Aan de binnenzij...

Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot antiek plateel (6x)
Resultaat: 70 EUR

Zes delen antiek Hollands Gouda glansplateel met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

3x Plateel figuren
Resultaat: 450 EUR

Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...

Antieke Japanse bronzen vaas
Resultaat: 100 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met vogels op bloesemtakken decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke dekselbokaal
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Startprijs 280 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 30 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

3x Bisquit porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Startprijs 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

2x Bronzen bloempotten
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Gouden dasspeld met parel.
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
Resultaat: 700 EUR

Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...

Engelse commode
Startprijs 200 EUR

Engelse eikenhouten commode met vier laden en messing beslag. 20e Eeuw. Lichte beschadigingen. Afmeting: 87 x 44 x 82 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1870
Startprijs 150 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws geeboniseerd houten kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

17e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.

5x Antieke Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...

6x Antieke Chinese kommen
Resultaat: 150 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kommen + schaal. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, Imari kommen, haarlijnen + chip. Schaal heeft draken decor + bodemmerk, gaaf. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede sta...

Karaf en 3 glazen met zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf en drie glazen met zilveren rand, 800/000. Karaf met divers slijpwerk met brede zilveren kraag met stop, (samengesteld), en 3 borrelglazen met ruitslijpsel en een gladde zilveren rand...

Antieke Duitse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren theeschep
Resultaat: 100 EUR

833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

Gouden solitairring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke witgouden kop aan de zijkanten bezet met een singlecut geslepen diamant en in het midden in een 6 poot chaton een briljant geslepe...

Gouden ring met smaragd
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...

18e Eeuwse Duitse kist
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 180 EUR

Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.

Grote Yixing trekpot
Startprijs 280 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 125 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met peterselie/pioenrozen decor. Twee borden haarlijn. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Resultaat: 50 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...

Japanse Imari lamp
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.