Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen bonbonschaal met amandel slijpsel en een 835/000 zilveren voet met parelrand. Mr. J.M. van Kempen en Zn. -Voorschoten. Circa 1870. Afmeting: 15 x 12 cm. Enkele rand chips. ...
835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en steel met streepagaten heft. Mr. L. Schenkel-Schoonhoven. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
Fraaie handbeschilderde gemerkte Delfts blauwe dekseldoos, voorzien van 835/000 zilveren deksel.Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. Circa 1930. Afmeting: 11 x 7,5 cm. En een handbeschilderde gemerkte Del...
835/000 zilveren groentelepel. Steel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno A 1910. Afmeting: L 24,5 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren ei-lepel. Deels getorste steel en heft met parelrand. Mr. Wed. A. Kuylenburg Pzn-Borst-Schoonhoven. Anno H 1892. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 60 gram.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Zeldzaam antiek 13-lötig zilveren specerijenschepje met zogenaamde kolenschepbak en gladde steel. Nederlands belastingteken 1814 - 1831 en onbekende merken. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: circa 6 gram. In...
Fraai 835/000 zilveren taartschep met opengewerkte steel en afbeelding herder met staf in de hand en bak met onder andere schaapsherder met kudde, hoornblazende engelen en een bloemenmand. Keurkamer G...
835/000 Zilveren suikertang, model puntfilet en een 835/000 zilveren roomlepel met gegraveerde haaksteel. Mr. J.H. van der Meulen-Joure. Anno E 1939. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: totaal circa 56 gram. ...
Antieke trompetvormige geslepen kristallen vaas. Voorzien van gematteerde florale afbeeldingen en een 835/000 zilveren voet ( 6 cm.) met stippel gravure in ruitvorm. Mr. J. Hoffen-Breda. Circa 1840. R...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en voorzien van slijpwerk. Met een zilveren beugel met parelrand. Amsterdam jl.:G:1916. ø27x21cm. In goede s...
835/000 Zilveren klontentang met dubbele filetrand. Mr. J.P. Fennema-Bosward. Anno F 1840. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 29 gram. In goede staat.
Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.
Plated reismes met floraal bewerkt heft in fraai bewerkte schede met bevestigingsclip. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...
Drie zilveren sieraden met zwarte stenen, 925/000. Leder collier met zilveren slot en een zilveren hanger met een ovale onyx, 16x16mm, een bijpassende ring met ovale onyx, breddte 18 mm, ø55, en een ...
Zilveren armband en ring, 925/000, een klemband en een ring met hol profiel bezet met 5 rond gtefacetteerde roze stenen. Merk Look!. Breedte 7 mm. ø60. 61x45mm. totaal ca 47,8 gram. In goede staat
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...
Lang zilveren collier, 925/000, met schakels met een diagonale versiering. breedte 4 mm. lengte 80 cm. ca 34,9 gram. In goede staat
Zilveren collier, 925/000, met luna schakel. Breedte 6 mm. lengte 41,5 cm. ca 44,5 gram. In goede staat
835/000 Zilveren cakevork met florale steel. Lengte: 17 cm. Mr. M. Bijkamp en Co.-Steenwijk. Circa 1930. En een plated vleesvork, lengte: 15,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met florale openg...
835/000 Zilveren pasteischep met waaiervormige steel. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Circa 1890. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 40 gram. In goede staat.
Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.
Zilveren zakhorloge, 800/000, Frans, met romeinse cijfers en een bewerkte achterzijde met floraal decor. Voorzien van gravure op het zilveren stofdeksel, L.E.L. June 3 rd 1892. ø 37 mm. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Zilveren collier, hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. Fijn palmiercollier met daaraan een vierkante hanger voorzien van een geslepen blauwe steen, grootte 32x20mm, 60 cm en een bijpassende ring...
Vroeg 18e eeuwse zilveren lepel met platte steel en accolade vormige steel, ovale bak met brede geprofileerde rattenstaart. Afmeting: L 19,5 cm. Gewicht: circa 40 gram. In goede staat.
Fraaie floraal gedreven Chinese? zilveren kom, Ø 11 cm. + een kledingborstel met 835/000 zilveren kap met afbeelding van de Nachtwacht. Afmeting: 13 x 10 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven Zilverfabriek....
Stel 835/000 zilveren botermessen met een lengte van 15,5 cm. Stelen met puntfilet. Zilverfabriek Voorschoten. Anno A 1935. Gewicht: circa 57 gram. In goede staat.
Stel van twee kristallen coupes op zilveren voet, 833/000. Coupes voorzien van een ruitslijpel met gefacetteerde nobus, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø 14x21 cm. Enkele chips. In...
Groot alpaca medaillon, ovaal model versierd met een rand met bloemen voorzien van een strik. 46x72mm, inclusief oog. In zeer goede staat.
Zilveren armband, 925/000, een klemarmband in de vorm van een klauw. Breedte 7-22mm. 58x50mm ca 53 gram. In goede staat
835/000 Zilveren vleesvork met een lengte van 15 cm. en een gecontourneerde gegraveerde steel, Mr. J. Schijfsma-Woudsend/Sneek. Anno R 1876. En een 835/000 zilveren Biedermeier vleesvork met een lengt...
835/000 Zilveren Art Deco vleesvorkje met twee-zijdig fraai bewerkte steel. Afmeting: L 13,5 cm. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1900. En een 835/000 zilveren zuurvork met gecontourneerde gegraveerde ste...
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...
Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.
Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Barok-stijl bronzen kandelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.
835/000 Zilveren jamlepel met gecontourneerde haaksteel, voorzien van tweezijdige hamerslag. Mr. A.J. Driesen-Utrecht. Anno S 1928. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 32 gram. In goede staat.
Drie zilveren 835/000 scheppen. Onder andere: Theeschep van Mr. Hendrik van der Ree-Schoonhoven. Anno Q 1850. Gegraveerde theeschep met gecontourneerde steel. Afmeting: L 8,5 cm. En twee suikerscheppe...
Lot met vier zilveren armbanden, 925/000, met diverse schakels. breedte 5-7mm. lengte 18-21 cm. Totaal ca 40,8 gram. In goede staat
Lot met 4 zilveren ringen met parels, tijgeroog, amethist en zirconia's. Diverse gehaltes. totaal ca 35 gram. In goede staat
Zilveren geboortelepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met vissen en een schuit. jl.:B:1986. 20 cm. ca 69 gram. Aan de achterzijde voorzien van een gravure: Janneke Haagsma is geb. 16 December...
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.
Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vier-delige Societé Maastricht keramieken lampet set met bloemen decor. Zeepbakje + kammenbakje beschadigd. Afmeting: 14 - 34 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.
Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.
Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, creme-bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 235 x 168 cm. In goede staat.
Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.