Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten met rode Foo-honden + tekst + één bodemmerk. Chip tuit. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

4 Delen Oud Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 340 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, met fraai bewerkte wijzerplaat met bloemdecor. De achterizjde is voorzien van een guilloche gravure voorzien van schild. Met metalen stofdeksel. ø 48 mm. Rand iets gede...

Zilveren broodmand
Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met pompoenen, krullen en bloemen. MT.: Zaanlandse zilversmederij Haarlem, jl.:D:1938. 30x21x6cm. ca 421 gram. In goede staat.

Prachtige antieke Chinese hocker
Resultaat: 325 EUR

Prachtige antieke houtgestoken Chinese hocker met floraal decor, klauwpoten en zeskantig blad met marmer. Afmeting: 60 x 36 x 38 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met geisha in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 28,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel ø 34,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vazen en floraal decor + zes tekens bodemmerk. 1x Randglazuur schade. Afmeting: 7 x ø 34,5 cm/. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Kolomklokken
Resultaat: 325 EUR

Twee kolomklokken. Eén maal 19e eeuwse Franse geeboniseerde kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: H 46 cm. In...

Asger Jorn, Stranger in village
Resultaat: 325 EUR

Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.

Asger Jorn, Figuren compositie
Resultaat: 325 EUR

Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Friese dubbelkapper staartklok
Resultaat: 325 EUR

Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden horloge met gouden band
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...

Chinese vierkante vaas
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met salamanders en craquelé celadon glazuur. Afmeting: 10 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse haantjes comtoise, 1800
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Must de Cartier, Aansteker en pen
Resultaat: 325 EUR

Set met een vulpen en aansteker, Must de Cartier, Trinity Lacquer, goldplated. 7x2,5cm en 17 cm. Deukje in de pen verder in goede staat

Empire theestoof
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.

Veldman, Fregat op volle zee
Resultaat: 325 EUR

Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese rolvaas, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Gustav Becker jaarpendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Zilveren ketel & roomkan, 1896
Resultaat: 320 EUR

Zilveren ketel en roomkan, 833/000, zilveren kan op ronde voet versierd met cartouchen, schelpen en acanthusbladeren en een tuit met vogelkop. MT.: onduidelijk, jl.:G:1891 Voorzien van pseudokeuren, 2...

2x Vergulde kandelaren, 1870
Resultaat: 320 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.

Zilveren soezenmand
Resultaat: 315 EUR

Handgemaakt zilveren soezenmand, 900/000, rond model met gezaagde bewerking geplaatst op een ronde ring. Met grepen gemaakt uit voluten. Voorzien van restauratie. 30x24x14cm. ca 515 gram. In goede sta...

Antieke Korinthische zuil, 1700
Resultaat: 305 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

6x Chinese borden (3sets van 2 st.)
Resultaat: 300 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insect...

Bronzen plaquette
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.

6x Kop+schotels (Chinees/Japans?)
Resultaat: 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kop en schotels. Floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Kang Xi borden ø 28,3 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Eén chip. Afmeting: ø 28,3 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese rolvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen rolvazen met draken decor. Lampenvoeten, gaatjes in bodem. Afmeting: H 40 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met paarse glazuur + goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese Wanli borden
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte drakenvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte drakenvaas. Draken in wolken decor. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met paarden decor + craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 5,3 x ø 13,7 cm. In goede staat.

Aparte Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Aparte Chinees porseleinen vaas met tekst en wortelhout effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 300 EUR

Gele porseleinen drakenkom met gele glazuur en 6 tekens en bodemmerk. 6,7x15.5Ø in goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose
Resultaat: 300 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Resultaat: 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

Spiegel-bonheur, 1870
Resultaat: 300 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegel-bonheur met originele tollen en kroon. Circa 1870. Afmeting: 228 x 113 x 52 cm. In zeer goede staat.

Gestoken Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 300 EUR

Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast met beslag
Resultaat: 300 EUR

Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met schildpad belijmd en bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Japy Freres gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Resultaat: 300 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stilleven met kruik
Resultaat: 300 EUR

Cor Noltee. Stilleven met kruik, tinnen bord en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...

Geelgouden zakhorloge
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met op het achterdeksel een guilloche bewerking, Chronometre Milo watch, met goudkleurige wijzerplaat. Voorzien van metalen stofdeksel. Werkend. ø 48 mm. Een enkel deuk...

Chinese Sung-stijl kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Empire penantkast, 1820
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.

Antieke IJzerhouwer marine degen
Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke IJzerhouwer vergulde bronzen marine degen met leeuwenkoppen. Lichte oxydatie schede. Verder in zeer goede staat. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Twee torso's
Resultaat: 300 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen
Resultaat: 300 EUR

C. Baly of J. Cobaly? 19e Eeuw. Franse School? Baai met schepen. Olieverf op linnen. Restauratie rechts boven. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In redelijke staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.

Tibetaanse bronzen Vajra
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Tibetaanse bronzen rituele Vajra. Boeddhisme/Hindoeisme. Afmeting: 17,5 x 17 x 4,5 cm. In goede staat.

Naaitafel, Willem III
Resultaat: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III naaitafel met intarsia in blad. Vogel op tak. Onder blad vakverdeling. Afmeting: 74 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.

Antieke Chinese waaier in lijst
Resultaat: 300 EUR

Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Tinnen borden
Resultaat: 300 EUR

6x 19e Eeuwse tinnen ontbijtborden met bodemmerk. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinese zalfpotjes
Resultaat: 300 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 280 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

Marmeren buste Napoleon
Resultaat: 275 EUR

Oude/antieke? marmeren buste (Napeleon) op zwart marmeren basement. Gesigneerd Lecomte '82. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Imari Cartel klok
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse poseleinen vaaspendule, 1880
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen vaaspendule. Met vergulde bronzen monturen, goud en figuren decor. Circa 1880. Achtdaags- stil uurwerk enchappement. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee
Resultaat: 275 EUR

Jacob Willem Gruyter. 1817 - 1880. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 33 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 275 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas + sokkel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Oude Russische porseleinen figuren
Resultaat: 275 EUR

Twee oude Russische porseleinen figuren. Eén maal matroos met trommel. Eén maal matroos met mitrailleur (Author Nazarov). Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.

Hollandse barometer
Resultaat: 275 EUR

Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees Wanli bord ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.

Antiek pistool, 1800
Resultaat: 275 EUR

Antiek pistool met achtkantige loop en Rococo graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Resultaat: 275 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden rozetring met diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Oude gouden ring met een zilveren zetkast bezet met 7 diamanten met een oudslijpsel. ø kop 12 mm. De ring is voorzien van een fraai bewerkte band. ø 58. ca ...

Hollandse commode
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode op hoge poten, met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.

S. Robertson, Portret
Resultaat: 275 EUR

Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Collier van bloedkoraal met gouden slot
Resultaat: 275 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Ruim geknoopt collier van bloedkoralen, verlopend in grootte 6-8mm,bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 14mm, met in het midden een bloedk...

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Renaissance kistje
Resultaat: 275 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kist met lade en origineel basement. Circa 1800. Afmeting: 78 x 62 x 35 cm. In goede staat.