Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.

Chinese zes-kantige vaas
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese beker
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 550 EUR

Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.

4 Delig zilveren koffiesevies
Resultaat: 546 EUR

Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, met een koffiekan,melkkan, suikerbak en een dienblad. Alles met een ovaal gecontourneerde vorm voorzien van graveerwerk. MT.: D. Aubert 's Gravenhage. 27x12x1...

Antieke zilveren theebus
Resultaat: 500 EUR

Antieke 835/000 zilveren Empire theebus. Schuitvormig glad model met filetranden, afsluitbaar scharnierend deksel met sleutel. Deksel met knop op een rozet met bladmotief. Mr. J. A. van der Toorn-'s G...

Zilveren viscouvert 12 persoons
Resultaat: 500 EUR

Zilveren viscouvert, 12 persoons, 833/000, met 12 messen en vorken voorzien van een heft met parelrand en een blad fraai versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: Messen: Gerritsen Zilverfabriek,...

Tas met zilver beugel, 1839
Resultaat: 500 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel versierd met figuren en bokalen. MT.:H.Nijman, Kampen, jl.: E:1839, met rokhaak versierd met rocailles en een figuur. MT.: H.Hooijka...

Collier met paarse parels en een gouden streekslot
Resultaat: 500 EUR

Collier van 5 rijen paarse zoetwaterparels, ø 6x4mm, bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot, 585/000, rijkelijk versierd met filigrain, knopjes en gouden elementen in de vorm van palmetten...

Agaat collier met gouden streeksluiting
Resultaat: 500 EUR

Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...

H. Bleeker, Koeien
Resultaat: 500 EUR

H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Zomers landschap
Resultaat: 500 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Man met pollepel
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.

Vergulde pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1810
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...

18e-19e Eeuwse vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.

Amelander kast, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Amelander hoekkast met originele polychromie. Romeinse voorstelling. Afmeting: 113 x 58 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

Beeld, Corneille
Resultaat: 500 EUR

Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm

Hildo Krop dekselpot
Resultaat: 500 EUR

Hildo Hildebrand L. Krop. 1884 - 1970. Eskaf Covered bowl. Keramieken dekselvaas. 1920 / 1927. Afmeting: 24 x Ø 18 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselbak
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.