Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren sauslepel en klontentang
Startprijs 80 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak met schenktuit. Lengte: 14 cm. Anno 1857. En een 835/000 zilveren klontentang met een lengte van 13 cm. Mr. W.H. Woortman-Amsterdam. Anno S 1852. Reparatie...

Zilveren tabakspot, 1860
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...

Antieke schoolklok
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Lladro figuur
Resultaat: 130 EUR

Groot Spaans porseleinen Lladro figuur. Handwerkende vrouw op stoel. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met granaat
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat

Vuurvergulde Empire pendule
Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...

Zilveren armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bolletjes langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

Cassette met zilveren taartvorkjes
Startprijs 70 EUR

Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, met een waaiervormige steel. 11 cm. ca 108,6 gram. MT.: Onduidelijk. In goede staat

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand
Resultaat: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap
Resultaat: 700 EUR

Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR

Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. van Delden, Haven Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten
Startprijs 300 EUR

W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi
Resultaat: 200 EUR

Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Startprijs 150 EUR

Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Resultaat: 600 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.

Reliëf Willem Hopman
Startprijs 150 EUR

Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Resultaat: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Merida, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 200 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels
Resultaat: 90 EUR

Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.