19e Eeuwse Franse comtoise-klok met ankergang en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43 x 26 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil/Gründerzeit vrijslinger met beglaasde onderkast. Circa 1900. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maandstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Antieke Franse Louis Philippe pendule met romantisch paar. Circa 1860. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stukje van boom af. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede s...
Franse bakelieten Art Deco klok met wekkerwerk en chroom. Circa 1930. Gemerkt Blangy. Afmeting: 13 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit wekker met messing beslag. Van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 x 11 x 19 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, kwartier-slag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 64 x 20 x 38 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse comtoise. Met ankergang en datum aanduiding. Fon Freille a Albi. Afmeting: 47 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten wandklok met achtdaags Brocot uurwerk met decentrale secondenwijzer. Slinger mist. Afmeting: 47 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations-comtoise klok met ankergang. Darnis Freres. Afmeting: 45 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse schoolklok met originele bierverf beschildering. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op gong. Afmeting: 14 x ø 38 cm. In goede staat.
Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Smeedijzeren gehamerde Art Deco tafelklok met elektrisch uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 22 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand. Circa 1920. Naar 18e eeuws Engels voorbeeld van een bracket klok. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.