Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
19e Eeuwse Franse grote comtoise met emaille wijzerplaat en vouwslinger. Beschadigd. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig pendule stel. Met marmer en putti. 20e Eeuw. Uurwerk in lyravorm. Regnant a. Paris. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en zwarte wijzers. Met bimbam slag op twee bellen. Afmeting: 62 x ...
Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse wandklok met intarsia. Circa 1910. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten Louis Philippe portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker op compositie metalen figuur. Circa 1890. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Duitse houtgezaagde Schwarzwalder koekoeksklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering en wekker. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Lenzkirch klokje met bronzen beslag, stil uurwerk. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Functie niet getest. Slingerveer kapot. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.
Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok met eiken/mahonie houten klokkast. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding + datum. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 220 cm. In zeer goede staat...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friesse staartklok met zeldzame verzilverde messing wijzerplaat met louis seize voorstellingen. klok heeft een wekkerwerk. 142cm in goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met restvergulding en wekker. Originele wijzerplaat. Afmeting: 75 cm.In goede originele staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met paardjes-opzet. Licht wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 118 cm. In redelijke staat.
Engelse wortelnoten tafelklok. Circa 1930. Thomas Smith London. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Kleine vergulde messing miniatuur reiswekker met porseleinen plaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
50-er Jaren Ato Paris electrische wandklok. Leon Hatcht Fabrication Paris. Met pvc beschermkap en chroom. Functie niet getest. Afmeting: 46 x 27 x 11cm. In goede staat.
Antieke Weense tulpregulateur. Circa 1880. Gemerkt Freiberg Germany. Twee gewichten, weekloper, halfuur-slag uurwerk. Wijzerplaat en ring wijzerplaat iets beschadigd en deukjes. Verder in goede staat....
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Kleine Friese oude stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule in Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met halfuur-slag en achter-glas-schilderij. Circa 1880. Afmeting: 32 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met dubbele kap. Circa 1800. Louis Seize. Slagwerk op dubbele bel en maanstand. Mooie originele wijzerplaat. Achter-glas-schilderijen missen. Afmeting: 160 cm. Verder in goed...
Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met hout platinen uurwerk. Halfuur-slag. Officiers voorstellingen, lithografieën opgeplakt, waarschijnlijk later. Verder in goede staat. Géén slinger en gewich...
Grote antieke barometer + buffelklok. Circa 1920. Afmeting: 8 x ø 31 cm. / 24 x 44 x 14 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...
Junghans eierwekker + oud uurwerk + barometer. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen vaaspendule. Met vergulde bronzen monturen, goud en figuren decor. Circa 1880. Achtdaags- stil uurwerk enchappement. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.