Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations-comtoise klok met ankergang. Darnis Freres. Afmeting: 45 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse schoolklok met originele bierverf beschildering. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op gong. Afmeting: 14 x ø 38 cm. In goede staat.
Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke barometer + buffelklok. Circa 1920. Afmeting: 8 x ø 31 cm. / 24 x 44 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...
Junghans eierwekker + oud uurwerk + barometer. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen vaaspendule. Met vergulde bronzen monturen, goud en figuren decor. Circa 1880. Achtdaags- stil uurwerk enchappement. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Smeedijzeren gehamerde Art Deco tafelklok met elektrisch uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 22 x 34 x 8 cm. In goede staat.
Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand. Circa 1920. Naar 18e eeuws Engels voorbeeld van een bracket klok. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke messing pendules. Eén maal circa 1890, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén maal Italiaanse replica, tweede helft 20e eeuw, halfuur-slag enchappement. Afmeting: 32 - 33 ...
Antieke 19e eeuwse Franse pendule. Overgekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: H 41 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...
19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Circa 1890. Historisme. Met beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat. Circa 1840. Afmeting: 38 x 27 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...
Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse twee-kleurige bronzen Empire pendule met tazza. Brons gebruneerd en verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schildpad belijmde religieuze pendule met vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gemerkt Tiffany and Company. Deurtje mist. Afmeting: 31x 19 x 11 ...
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.