19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met hout platinen uurwerk. Halfuur-slag. Officiers voorstellingen, lithografieën opgeplakt, waarschijnlijk later. Verder in goede staat. Géén slinger en gewich...
Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met dubbele kap. Circa 1800. Louis Seize. Slagwerk op dubbele bel en maanstand. Mooie originele wijzerplaat. Achter-glas-schilderijen missen. Afmeting: 160 cm. Verder in goed...
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met halfuur-slag en achter-glas-schilderij. Circa 1880. Afmeting: 32 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule in Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Kleine Friese oude stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Weense tulpregulateur. Circa 1880. Gemerkt Freiberg Germany. Twee gewichten, weekloper, halfuur-slag uurwerk. Wijzerplaat en ring wijzerplaat iets beschadigd en deukjes. Verder in goede staat....
50-er Jaren Ato Paris electrische wandklok. Leon Hatcht Fabrication Paris. Met pvc beschermkap en chroom. Functie niet getest. Afmeting: 46 x 27 x 11cm. In goede staat.
Kleine vergulde messing miniatuur reiswekker met porseleinen plaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Engelse wortelnoten tafelklok. Circa 1930. Thomas Smith London. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met paardjes-opzet. Licht wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 118 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met restvergulding en wekker. Originele wijzerplaat. Afmeting: 75 cm.In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friesse staartklok met zeldzame verzilverde messing wijzerplaat met louis seize voorstellingen. klok heeft een wekkerwerk. 142cm in goede staat.
Antieke Engelse staande klok met eiken/mahonie houten klokkast. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding + datum. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 220 cm. In zeer goede staat...
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 26 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits notenhouten Lenzkirch klokje met bronzen beslag, stil uurwerk. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Functie niet getest. Slingerveer kapot. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering en wekker. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Duitse houtgezaagde Schwarzwalder koekoeksklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker op compositie metalen figuur. Circa 1890. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten Louis Philippe portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse wandklok met intarsia. Circa 1910. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie-delig pendule stel. Met marmer en putti. 20e Eeuw. Uurwerk in lyravorm. Regnant a. Paris. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en zwarte wijzers. Met bimbam slag op twee bellen. Afmeting: 62 x ...
19e Eeuwse Franse grote comtoise met emaille wijzerplaat en vouwslinger. Beschadigd. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Art Deco pendule van onyx met marmer. Circa 1925. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Majolica Lenzkirch pendule met brons. Achtdaags stil uurwerk. A.U.G. 687827. Afmeting: 26 x 20 x 11 cm. In goede originele staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schildpad belijmde religieuze pendule met vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gemerkt Tiffany and Company. Deurtje mist. Afmeting: 31x 19 x 11 ...
Vroeg 19e eeuwse twee-kleurige bronzen Empire pendule met tazza. Brons gebruneerd en verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.