Drie-delig Empire albasten klokkenstel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk defect + diverse beschadigingen. Afmeting: 30 - 39 cm. In matige staat.
Amsterdamse School, Art Deco palissander met eikenhout tafelklok. Ongemerkt uurwerk. Halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 21 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met snijwerk. Circa 1900. Huwelijk van onderdelen, frontplaat + uurwerk. Halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 38 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Kleine Franse comtoise klok. 20e Eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 31 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met opgewerkte bloemen, engel en duif. Gemerkt met anker. Eén stukje gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse Electrique Brillie wandklok met eikenhouten klokkast en centrale secondenwijzer. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 45 x 24 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij klok met berglandschap achter glas. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 29 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
Engelse eikenhouten Victoriaanse wandklok met snek uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 58 x 50 x 16 cm. Glas is kapot verder In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en Westminster uurwerk. Kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antiek Fayence klokkenstel met messing. Circa 1880. Deksel pendule Fayence gelijmd. Eén vaas Fayence haarlijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zware bronzen Art Deco pendule met spiegels aan beide zijden. Groene patina. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 28 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten klok met barometer. Met volle zuilen, emaille wijzerplaat en cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 78 x 47 x 15 cm. In goede staa...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. Brandschade. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse zwart marmeren Franse pendule met herdenkingsbeeld Napoleon Bonaparte in het brons met compositie metaal. Beeldje Napoleon gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting:...
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel. Circa 1900. Eén beschadiging aan marmeren kandelaar. Goud nieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 48 cm. In redelijk/goede...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer en bosfee. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met schildpad belijmd en bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Japy Freres gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.