Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén tazza, 17e - 18e eeuw. Eén grote schotel met bodemmerk, 19e eeuw. Afmeting: ø 27 - 40 cm. In goede staat.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

3x Antieke tablets
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tablets met keramiek en vernikkelde omranding. Circa 1920. Duitsland. Eén tablet haarscheuren. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Portre Montre
Startprijs 80 EUR

Cuba mahoniehouten Empire Porte Montre voor zakhorloge. Eén versiering mist, verder in goede staat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Franse tazza, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Houten dekseldoos
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse spaanhouten dekseldoos met handgrip en originele polychromie. Afmeting: 27 x 53 x 25 cm. In goede staat.

Composiet figuur, Discuswerper
Resultaat: 30 EUR

Composiet figuur. Discuswerper. 20e Eeuw. Albast effect. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Gobelin, 108 x 94 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud/antiek gobelin wandkleed met middeleeuwse voorstelling. Afmeting: 108 x 94 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen plaquettes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes. Circa 1920. Eén maal Griekse godin, 19e eeuw. Eén maal portret van Dr. H. Colijn, door Ubbink & Co. Doesburg. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Russische samovaar
Startprijs 50 EUR

Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Grote speculaasplank
Startprijs 50 EUR

Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.

Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startprijs 30 EUR

Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Reclamebord van Grolsch
Resultaat: 40 EUR

Groot Delfts polychrome keramieken reclamebord van Grolsch Enschede-Groenlo, Gildemeester Peter Cupper 1677. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Antieke tabakspijp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal
Resultaat: 140 EUR

Antieke weegschaal met twee gewichtblokken. Circa 1900. Afmeting: 14 - 45 cm. In goede staat.

3x Antieke presenteerbladen
Startprijs 100 EUR

Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

Antieke aker
Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.

Antieke beddepan
Startprijs 100 EUR

Vroege Hollandse messing beddepan met graveringen omstreeks 1800. 107 cm in goede staat.

Wandlamp emire stijl.
Startprijs 100 EUR

Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.

8x Keramiek, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Acht delen keramiek. Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: Groot presenteerblad wit/blauw, haarlijn. Klein presenteerblad met zes onderzetters. Afmeting: 6 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tin (7x)
Startprijs 100 EUR

Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Antiek W.M.F. Bouilloir, 1915
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits kopergeslagen W.M.F. bouilloir. Compleet. Met struisvogel merk, No. 797 + ontwerp monogram. Circa 1915. Afmeting: 36 x 21 x 16 cm. In zeer goede staat.

3x Antieke lampenkappen
Startprijs 35 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen. Circa 1915- 1920. Twee maal opaline glazen kap + één maal geslepen kristalglas. Afmeting: Ø 14 - Ø 25 cm. In goede staat.