Messing Empire-stijl hanglamp. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Louis Quinze documentenkistje. Orgelgebogen met origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 18 x 41 x 24 cm. In goede staat.
Geheel complete antieke Edison Home phonograaf met extra speelrollen. Nr. 274787. Afmeting: 30 x 41 x 22 cm. In zeer goede staat.
Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Antiek Duits draaiorgel/speeldoos. Circa 1900. Beukenhouten kast met originele bierverf beschilderd. Mechaniek met blaasbalg. Met diverse papieren speelplaten. Afmeting: 25 x 41 x 40 cm. In goede staa...
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Eén maal set dieren, Brazilië, schaakbord met keramieken tegels en imitatie ivoren schaakstukken. Eén maal set Tsjechië, met houten schaakstukken + houten schaakbord. Eén maal set ...
Twee antieke voorraad reclameblikken. Eén maal De Telegraaf 100 jaar. Eén maal Spaans blik Segovia the Alcazar. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Zware antieke vijf-lichts bronzen kroonluchter in 18e eeuwse stijl. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 50 cm. In goede staat.
60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.
Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke reclameborden. Duitsland. Eén maal emaille, Notar, circa 1960 - 1970. Eén maal porselein, Porzellan Schildermalerei, circa 1920. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III theestoof met ketel. Circa 1860. Afmeting: 45 x 30 cm. In zeer goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten hangvitrine met deel servies. Engels. Vijftien-delig. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 70 x 70 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco-stijl, Tiffany-stijl tafellamp. Twee-lichts met twee trekkoorden, metalen voet en glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 51 x 43 cm. In goede staat.