Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Doos diversen. Onder andere: zakhorloges, compassen, stopwatches, houders et cetera. Afmeting: 3 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Doos diversen. Onder andere: horloges, zakhorloges, meetlinten, bureauklokjes, stopwatches et cetera. Afmeting: 3 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke cloisonne lucifershouder, circa 1900 + gietijzeren weegschaal met E.N.K. Schutzmarke. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse reclame voorraadblikken. Bestaande uit: Moortjes Tabak, Het Roode Anker, A. Hillen Delft + Pette Cacaopoeder Wormerveer + Joost van den Vondel, Prima Cigarros + Bensdorp Melkwaf...
Twee maal antiek brons. Eén maal Jugendstil tazza met floraal decor, circa 1900. Eén maal grote historisme bureau inktstel met porseleinen reservoirs, briefhouder en opener. Circa 1900. Afmeting: 30 -...
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Joodse messing Chanoeka kandelaren met Davidster. 9-Armig. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.
2 Gobelins 20e eeuws in renaissance en barok voorstellingen. gobelins zijn van fijn gewoven kwaliteit. 118x92 cm in goede staat.
19e Eeuwse albasten plaquette in lijst. Italiaanse boeren voorstelling met vee. Afmeting: 11 - 8 cm. In goede staat.
Art Deco albasten hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
50-er Jaren pianoverlichting met harp. Koper met albast. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
70-er Jaren kunststof design lectuurhouder. Ontwerp Giotto Stoppine, voor Kartelll Italië. Model 4676 Portariviste. Afmeting: 35 x 41 x 19 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fins houtgestoken figuur. Twee beren bij rotsblok. Gesigneerd Nieminen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil keramieken presenteertablet met zeven keramieken onderzetters, vernikkeld comfoor met porseleinen theekan en koffiekan. Circa 1915. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
Prachtig antiek inktstel met bosnimf. Met originele mondgeblazen glazen houders. Circa 1880. Afmeting: 24 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord van Schuttersveld Enschede, Gebroeders van Heek, Manchester broeken. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.