Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Messing tabaksdozen
Startprijs 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Wandplaquette Luxemburg
Resultaat: 40 EUR

Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.

6x Diversen
Startprijs 70 EUR

Zes maal divers. Bestaande uit: Twee Art Deco kurkentrekkers. Furstenbrunn Tafelwasser zakmes, circa 1920. Twee bronzen mes-afleggers, circa 1920. Eén messing stempel Argument. Afmeting: 3,5 - 10 cm. ...

2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR

Twee Parker rollerbalpennen, model I.M. Nieuw. 14 cm.

2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR

Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw

Snijwerk barometer
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Schwarzwalder barometer met gemsen en ranken. Circa 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.

Nikkel koffie- en theeset op dienblad
Resultaat: 20 EUR

Vijf-delige antieke vernikkelde koffie- en theeset. Circa 1920. Afmeting: 25 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke inktpotten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Schoen
Startprijs 40 EUR

Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.

Tuinbeeld van terracotta
Resultaat: 140 EUR

Grote terracotta tuinvaas met twee figuren. Circa 1930. Afmeting: 70 x 81 x 36 cm. In goede staat.

2x Zuil, en haardombouw
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse gietijzeren haardombouw, circa 1900. En twee beton gegoten piedestals, 20e eeuw. Afmeting: 85 x 80 x 22 cm. / 60 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke koperen petroleumlamp met twee branders en originele glazen kappen. Circa 1900. Eén deukje. Afmeting: 67 x 53 x 20 cm. In goede staat.

Lot horloges en frequentiemeter
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse polshorloges + zakhorlogehouders + Junghans quartz frequentiemeter. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Jugendstil lectuurhouder
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Groot tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Antieke offergeldkist
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.

4x Reclame borden
Startprijs 50 EUR

Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

4x Reclame ontwerp
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.

Bronzen tafelstuk
Resultaat: 50 EUR

Antiek bronzen tafelstuk met kandelaar en lucifershouder. Circa 1880. Afmeting: 11 x 25 x 15 cm. In goede staat.

2x Antieke wandlampen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke weegschalen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Startprijs 100 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 30 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

A'damse School hanglamp
Startprijs 150 EUR

Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.

Art Nouveau Piece de Milieu
Startprijs 140 EUR

Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.

A'damse School hanglamp, 1920
Resultaat: 60 EUR

Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.

4x Antiek koperwerk
Startprijs 25 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Tic Tac reclame display
Startprijs 25 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Resultaat: 25 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

Antiek reclamebord Arwa
Resultaat: 20 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

8x Reclame schilden
Startprijs 50 EUR

Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...

7x Reclame asbakken
Startprijs 75 EUR

Zeven diverse asbakken met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Marifa, Mandi, Waldperle, Remsia, Preussengold, Alrowa. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

4x Reclame borden
Startprijs 50 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...

8x Diverse blikken
Startprijs 50 EUR

Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...

12x Reclame blikken
Startprijs 50 EUR

Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude reclame blikken
Startprijs 15 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel
Resultaat: 200 EUR

Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Schaakspel Don Quichot
Resultaat: 70 EUR

Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Keramieken kerst schaakset
Resultaat: 100 EUR

Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Resultaat: 120 EUR

Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Schaakspel India
Resultaat: 100 EUR

Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen. Vogelsoorten en houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Afrika
Resultaat: 100 EUR

Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Chinees benen schaakspel
Resultaat: 100 EUR

Chinees benen schaakspel met fijn gesneden figuren en houten schaakbord. Afmeting: 11 x 37 x 37 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 100 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...

Schaakspel Cats & Dogs
Resultaat: 80 EUR

Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.

3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 65 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 80 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

3x Schaakspellen
Resultaat: 90 EUR

Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Spanje-Equador, set christen tegen mooren, set Robin Hood. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Royal Dux porseleinen schaakspel
Startprijs 750 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Resultaat: 80 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Amerikaans schaakspel
Startprijs 150 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Empire kandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 280 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

Messing bureaulamp
Resultaat: 70 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten documentenkist met gegraveerde spreuk, wapen en annotatie 1749. Origineel slot en beslag. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 41 x 27 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde Franse kandelaren
Resultaat: 220 EUR

Twee vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren met putti. Eén reparatie. Eén kandelaar iets verbogen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 1.000 EUR

Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.

Bronzen bel
Resultaat: 74 EUR

Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.

2x Bronzen briefverzwaarders
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke bronzen briefverzwaarders. Eén maal erotisch, circa 1900. Eén maal negroïde damesbuste, circa 1930. Afmeting: 5 - 7,5 cm. In goede staat.

Natuurstenen obelisk
Startprijs 190 EUR

Grote natuurstenen geslepen obelisk. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke messing hang gaslamp, 1900
Resultaat: 215 EUR

Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.

Gestoken gemsbok, 1930
Resultaat: 125 EUR

Duitse uit lindenhout gestoken gemsbok op rots. Circa 1930. Glazen ogen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2x Messing vuurbokken
Resultaat: 40 EUR

Twee messing vuurbokken met leeuwenkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Metalen schildersezel
Resultaat: 40 EUR

Metalen schildersezel in Jugendstil-stijl. Met floraal zweepslag decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Stel sierkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Stel grote 19e eeuwse Neo Gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: 55 x 67 x 15 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee Empire-stijl bronzen kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cmm. In goede staat.

6-Lichts kroonluchter
Resultaat: 170 EUR

Zes-lichts prismen-glazen zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 48 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, 1920
Resultaat: 80 EUR

Neo Gotische messing kerkelijke kaarskandelaar. Voorzien van de letters J.H.S. Afmeting: 33 x ø 21 cm. In goede staat.

2 x Lampen met honden
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve tafellampen met jachthonden. Compositie, kunststof. Bronskleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 17 cm. In goede staat.

60-er Jaren bureaulamp
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 60-er jaren bureaulamp. Hala Zeist, model Ladystyle. Kleine deukjes aluminium kap. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Koperen hanglamp
Resultaat: 35 EUR

Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Renaissance-stijl kroonluchter. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.

Mahonie likeurkistje
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws mahoniehouten likeurkist met intarsia. Met vier flacons welke voorzien zijn van goud decor. Beschadigde stoppen, geen slot. Afmeting: 20 x 17 x 18 cm. In redelijke staat.

Schwarzwalder kistje
Resultaat: 110 EUR

Antieke Schwarzwalder sieradenkist met goudfazanten/druivenranken decor. Circa 1880. Eén fazant beschadigd. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse reisschrijfkist
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Engelse gepolitoerde reisschrijfkist. Afmeting: 14 x 40 x 25 cm. In zeer goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Haardset en kolenkist
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren haardset met kolenkit. Circa 1880. Vijf-delig. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met ketel. Afmeting: 53 x 35 cm. In goede staat.

Lot antiquarische Franse boeken (19x)
Resultaat: 200 EUR

19x Franse antiquarische boeken. 18e Eeuw etc. Onder andere: Les Oeuvres de monsieur Moliere 1725, Fables Choisier mises en vers par J. de la Fontaine (vol met 18e eeuwse gravures), Le Petit Paroissie...

Hollandse bijbel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Merklap in lijst, 1753
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Hollandse merklap. Annotatie 1753. Met floraal, kronen en dieren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.

Antieke wandblaker, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke bronzen wandblaker met Societé Ceramique keramieken schotel. Circa 1880. Afmeting: 38 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Zeldzame spuitwaterfles, 1930
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Natuurstenen boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.