Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse tinnen voetschaal + kardinaalsschotel. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met ketel. Afmeting: 53 x 35 cm. In goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haardset met kolenkit. Circa 1880. Vijf-delig. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met jachthonden. Compositie, kunststof. Bronskleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Fraai groot 19e eeuws handbeschilderd blikken presenteerblad met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Neo Gotische messing kerkelijke kaarskandelaar. Voorzien van de letters J.H.S. Afmeting: 33 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.
Bronzen Renaissance-stijl kroonluchter. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Doos diversen. Onder andere: zakhorloges, compassen, stopwatches, houders et cetera. Afmeting: 3 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke jardiniere met Majolica tegels. Circa 1910. Eikenhout en zinken plantenbak. Afmeting: 24 x 34 x 20 cm. In zeer goede staat.
Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs Engels messing kompas in mahoniehouten kist. Newman Field Ltd. Birmingham. Afmeting: 15 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse jachtdolken. Midden 20e Eeuw. Pyrco Germany/Emile Voos Solingen. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen cachépot met molenlandschap en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 17 x ø 27 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke reclameborden. Duitsland. Eén maal emaille, Notar, circa 1960 - 1970. Eén maal porselein, Porzellan Schildermalerei, circa 1920. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee oude Joodse messing Chanoeka kandelaren met Davidster. 9-Armig. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.
70-er Jaren kunststof design lectuurhouder. Ontwerp Giotto Stoppine, voor Kartelll Italië. Model 4676 Portariviste. Afmeting: 35 x 41 x 19 cm. In goede staat.
Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandblaker met Societé Ceramique keramieken schotel. Circa 1880. Afmeting: 38 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Oud hertengewei tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: 69 x ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Russisch schaakspel, Matroesjka. Eén maal polystone beschilderd schaakspel. Afmeting: 12 x 33 x 33 cm / 9 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1910 met florale en jugendstilldecor, lamp is electrisch. 95x45Ø in goede staat.
Antieke messing balans weegschaal op marmeren basement. In de vorm van een Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Doos met diverse polshorloges + zakhorlogehouders + Junghans quartz frequentiemeter. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Doos diversen. Onder andere: horloges, zakhorloges, meetlinten, bureauklokjes, stopwatches et cetera. Afmeting: 3 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude en antieke tinnen maten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke voorraad reclameblikken. Eén maal De Telegraaf 100 jaar. Eén maal Spaans blik Segovia the Alcazar. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Schwarzwalder barometer met gemsen en ranken. Circa 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Art Deco albasten hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Oude tazza met bronzen voet en kristallen schaal. Meisje op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x ø 25 cm. In goede staat.
Jugendstil keramieken presenteertablet met zeven keramieken onderzetters, vernikkeld comfoor met porseleinen theekan en koffiekan. Circa 1915. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
4x Antiek messing. Bestaande uit: 2x 19e Eeuwse kandelaren. Historische spiegel, circa 1880. Oosterse wandblaker. Afmeting: 26 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek tin. Bestaande uit: Eén tazza, 17e - 18e eeuw. Eén grote schotel met bodemmerk, 19e eeuw. Afmeting: ø 27 - 40 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse Franse lampenvoet met messing. Vrouw met geit in landschap. Afmeting: 42 x 17 cm. In goede staat.
Zware messing Louis Seize-stijl wandlamp met gegraveerde glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Hollandse 60-er jaren bureaulamp. Hala Zeist, model Ladystyle. Kleine deukjes aluminium kap. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 40 - 41 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III theestoof met ketel. Circa 1860. Afmeting: 45 x 30 cm. In zeer goede staat.
Doos diversen. Horloges, horlogekettingen, penningen, houders, sieraden, loep et cetera. Afmeting: 45 x 33 x 3 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen boulloir. Circa 1880. Afmeting: 30 x 21 x 28 cm. In goede staat.
Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.
Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes. Circa 1920. Eén maal Griekse godin, 19e eeuw. Eén maal portret van Dr. H. Colijn, door Ubbink & Co. Doesburg. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude Hollandse klarinet in originele koffer. Imperial, J. Steyn, Zaandam. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.