Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten documentenkist met gegraveerde spreuk, wapen en annotatie 1749. Origineel slot en beslag. Sleutel mist. Afmeting: 24 x 41 x 27 cm. In goede staat.