19e Eeuws geeboniseerd houten kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde ornamentlijst. Doekmaat H 64 x B 82,5 cm. Kleine beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
Groot antiek koperen scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 50 x ø 27 cm. In goede staat.
Groot antiek koperen scheepskompas. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen jardineire met imari porseleinen bloempot. (1 chip) 71x37 cm in redelijke goede staat.
19e Eeuwse boulle houder met schildpad + rolgordijn. Gordijn beschadigd. Boulle houder in goede staat. Afmeting: 60 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.