17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...
Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...
Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.
Kapitale bronzen historisme tafellamp met vogelkoppen en ranken. Afmeting: H 100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Kapitale schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.
Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.
Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.
Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse boulle houder met schildpad + rolgordijn. Gordijn beschadigd. Boulle houder in goede staat. Afmeting: 60 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen jardineire met imari porseleinen bloempot. (1 chip) 71x37 cm in redelijke goede staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Groot antiek koperen scheepskompas. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x ø 35 cm. In goede staat.
Groot antiek koperen scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 50 x ø 27 cm. In goede staat.
Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde ornamentlijst. Doekmaat H 64 x B 82,5 cm. Kleine beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten hangtelefoon uit Stockholm door L.M. Ericsson & Co. Afmeting: zonder hoorn 75 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Antieke jardiniere met Majolica tegels. Circa 1910. Eikenhout en zinken plantenbak. Afmeting: 24 x 34 x 20 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houten kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke lakstempels. Onder andere: porselein, erotisch brons, plated, marmer, been, hoorn. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Rococo-stijl kroonluchter met porseleinen fittingen. 16-Lichts. Circa 1900. Eventueel nieuwe bedrading nodig. In goede staat. Afmeting: 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Spaans bronzen figuur met kaarsenhouder. Matadoor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Doosje met speeldoos met medaillon in deksel. Miniatuur in houten lijst (plaatje). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Grote vroeg antieke bronzen kraagkandelaar. 17e - 18e Eeuw. Kraag beschadigd. Afmeting: H 28,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met brons. Circa 1850. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Vijf antieke messing kaarskandelaren/blakers. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke balustervormige messing kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.
Oud hertengewei tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: 69 x ø 40 cm. In goede staat.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke zware bronzen lampenvoeten met putti. Circa 1900. Latere electrificering. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse schildpad dekseldoosjes. Eén maal lepeldoosje. Eén maal theedoos (barst in deksel). Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke visitekaarten houders. Eén maal schildpad, minimale beschadigingen. Eén maal parelmoer, goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen hengselvaas. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Majolica met messing en pimpelmees decor. Eén maal compositie-metalen figuren lamp. Fluitspelend kind. Afmeting: H 55 - 73 cm. In goede staat...
Grote staande messing petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Met bewerkt glazen reservoir en kap. Circa 1900. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1910 met florale en jugendstilldecor, lamp is electrisch. 95x45Ø in goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Antieke Hollandse 17e eeuwse gerestaureerde statenbijbel door Jacob Keur te Dordrecht en Marcus Doornick te Amsterdam. Anno 1686. Met vele gravures. Band vakkundig gerestaureerd. Afmeting: 12 x 28 x 4...
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Zeldzame grote 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met dansende figuren. Binnenin origineel etiket. Vischnyakon. Afmeting: 7,7 x 13,7 x 8,5 cm. In goede staat.