Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke kristallen karaffen. Eén maal met amandel slijpsel. Eén maal met floraal facet slijpsel. Afmeting: H 21 - H 26 cm. In goede staat.
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.
Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.
30-er Jaren Hollandse groene Leerdam persglazen schaal. Ontwerp K.P.C. Bazel. Eén chip. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke gebrandschilderde vensters. 18e - 19e Eeuw. Deels fragmenten + restauraties. Eén gebroken. Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote glasfusing Murano-stijl schaal met geschulpte rand. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Grote Boheemse kristallen fruitschaal. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristalglazen whiskey-set. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 10 - 27 cm. In goede staat.
Zeer grote blauwe Murano-stijl glazen schaal met geschulpte rand. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 40 x 38 cm. In goede staat.
Twee grote Murano-stijl glazen pompoenen. Glasfusing oker/bruin. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristallen parfumset. Tablet met vier flacons. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Grote glazen design vaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: H 32 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote glasfusing vaas met wormen en opgewerkte oogjes. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl uil. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.